dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wielki dzień tuż tuż

    Czyżby miał wreszcie nastąpić?

    Tak! Wtorek, 2 sierpnia 2011 8.00, o ile nie będzie padało... Czyli kopara wjeżdża i przygotowuje teren pod wykopanie fundamentów.
  2. Dzienniczek

    Dół pod piwnice wykopany, pan Koparkowy sprawił się , że hej .Nie moge tego powiedzieć o pogodzie. Bo od 3(słownie trzech tygodni) leci coś z chmur..Ale w środę maja zacząc , zbrojenie, , bloczki . w czwartek beton B20 . Tylko to już było dwa tygodnie temu , a w zasadzie miało być, ale spadł deszcz i podała do wczoraj. Może w końcu zaczną, bo ma już wszystko , ogrodzenie, wodę ze studni wierconej , prąd , gaz,bloczki fundamentowe, podstawową wiedzę, nie mam tylko ...

    Updated 03-08-2011 at 21:17 by budu

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Papierologia

    Styczeń 2011
    Projekt wybraliśmy w zeszłym roku, ale prawie do końca 2010 nic się nie działo w materii papierowej ponieważ nie wiedzieliśmy gdzie będziemy się budować.
    w styczniu zapadła decyzja więc w ruch poszły wszelkie zgody, pozwolenia, zezwolenia.... i pod koniec marca poszły dokumenty na pozwolenia na budowę. Poszło w miarę szybko ponieważ uchwalony plan zagospodarowania skraca czas oczekiwania. Nie obyło się bez niewielkich poprawek ale i tak "ponoć" ...
  4. Projekt-TOKIO III

    Wybraliśmy ten projekt ze względu na kilka rzeczy... Powierzchnia i rozkład, prostota i piękno, funkcjonalność...
    Po prostu wpadł nam od razu w oko i nie zastanawialiśmy się ani minuty....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	68081
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek tył.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	68082
  5. No i dno :(

    - 01-08-2011 - 19:23 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Dziś zadzwoniła Pani od kredytu. Nie dostaniemy w EURO a jedynie w złotówkach. Nie podobają im się nasze zarobki z tamtego roku. Wyczytali z PITu że były za słabe. PARANOJA!!! Specjalnie u nich chciałam bo miało być w EURO i bezproblemowo a teraz okazuje się, że nie dość że jeszcze go nie ma ciągle problemy (2 razy zaświadczenia im się przedawniły) to jeszcze w złotówkach. Taki kredyt bez problemu już dawno mogłam mieć a tak to jestem w głębokiej d... No i trzeba będzie ...
Strona 1 z 3