dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Podsumowanie tygodnia: 28.07 - 01.08 - 2008

    Jak sie mozna bylo spodziewac - strop jeszcze nie wylany - nawet nie odczuwam rozczarowania:) - tzn albo moglam sie tego spodziwac, albo juz sie przyzwyczajam, ze nigdy nie jest tak jak sie planuje.

    W tym tygodniu wykonano luki przy wiacie (nie wlozoli panowie drutow pod klinkier - podobno nie bylo klinieru na kolorowch zdjeciach - bez komentarza. Zazbrojono kolumny i zamontowano "papierowe" szalunki. Zrobiono ...
  2. Dziennik agikz

    Miałam dziś koszmarny dzień w pracy :( Musiałam się normalnie kłócić z kontrahentem, a to zupełnie nie leży w mojej naturze. 4 godziny strasznie nerwowego spotkania... Do tego ten upał - jak wracałam do firmy termometr pod zderzakiem wskazywał 38 stopni :o
    Dziś kierbud odbierał dach. Wskazał kilka małych punktów do poprawy, nie wiem ile dokładnie bo musiałam wracać do pracy :oops: :(
    Jutro rano jedziemy w Bory Tucholskie, rodzinka na tydzien a ja tylko ...
  3. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Mamy już dach!!!!



    A właściwie to mamy kawałek dachu:





    a tak naprawdę to chłopaki postawili dopiero dwa słupy i kilka krokwi...

    Zaczęli od tego co w miarę lekkie; do największych belek będę chyba musiał zamówić dźwig. Z tym śmiesznym kołowrotkiem i siłami mięśni ...
  4. Rozważny c-33

    Zdjęć kilka z dzisiejszej wizyty na budowie,jutro podejmę decyzje odnoście kafli na cały dół wszędzie takie same tylko bedą mieszane z takim samym kaflem w kolorze białym p.architekt ze sklepu z płytkami ma rzucic okiem jak je zmieszać zeby było dobrze..trzymajcie kciuki..... ponizej zdjęcie jednego kafla pozyczonego ze sklepu aby wypróbować na nim tak zwany test "szmaty"szkoda ze znalazł na stanie tylko grafitowy bo próby wolałabym wykonywać na białej wersji :D ale ...
  5. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    Dzisiaj rano pojechałam na budowę, zobaczyć co i jak i zapytać się o poroton, bo 14 palet na sam parter nie starczy, a chcieli by w tym tygodniu parter skończyć, i mieli mi powiedzieć ile palet dowieść teraz bo reszta porotonu miała zostać przywieziona jak bedzie gotowy strop, aby odrazu go tam rozładować, pojechałam i nikogo nie zastałam, mało tego nawet do mas niezadzwonili bo i po co nas informować :cry:.
    Więc nasz domek w dniu dzisiejszym nie nabrał większych ...
Strona 1 z 13