dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Jako znaczne osiągnięcie organizacyjne powinnam odnotować nakłonienie pana Materiały Budowlane do odebrania (czynność dokonana) pozostałości materiałowych. U nich już tylko trochę rzeczy do nabycia nam zostało styropian, może tynki zewnętrzne , wata do ocieplenia dachu... Jednak na działce zalegały gary stropowe, trochę wentylacji, masa palet zwrotnych za które każdorazowo kaucja była policzona, suma sumarum na moje oko to jakieś sześćset złotych. Chętnie je odzyskam ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Panowie Elektryczni :

    Wiele rozmów, każdy telefon odebrany, połowa spotkań z różnymi ludźmi z tej branży nie doszła do skutku, a tu czas robić podłączenie, podstemplować umowę z Enea...
    Na naszym terenie występuje dużo prądowych przedstawicieli , pewnie jaka szkołą jest na trasie dojazdowej bo nadzwyczaj sporo ich. Ceny kształtują się miedzy 18-40 zł za punkt, z tym, każdy te tajemnicze punkty liczy inaczej. Hm przydałoby się w Muratorze zdefiniowanie ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Mam za sobą dość frapujące doświadczenie . Dwa tygodnie dzwoniłam do pani Ogrzewanie. :-?
    Smsa nie dało się wysłać, telefon informował że mam to zrobić później. Tak jakby miała przepełniona skrzynkę . To w sumie zdecydowało już na 100% o konieczności zmiany wykonawcy. Pomyślałam sobie co mi po fachowcach których nie mogę umówić na pracę ?
    Z poproszonych o wycenę firm wybraliśmy więc miejscowych panów. Obejrzałam wcześniej ich wyprowadzenia ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Jutro zalewają podłogi + zapłacenie reszty pieniędzy = koniec. Dzisiaj zrobiłam rewizje błędów jakie mają poprawić moi murarze, przy okazji załapałam "raczka" na słońcu oraz znalazłam maślczaki w trawie :lol:

    Przejechałąm się również do OBI znaleźć coś takiego jak włókninę czy jakąś siatkę na te moje skarpy aby sie nie obsuwały, niestety nic takiego nie znalazłam. Wydaję mi się, że muszę poszukać w takim prawdziwym sklepie ogrodniczym 8)