dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Hurtownia do ktorej dalam projekty do wyceny materialu milczy jak zakleta, a ja do nich nie dzwonilam, bo w tym tygodniu mialam urwanie glowy, ze dopiero teraz zdalam sobie sprawe, ze to juz piatek, a oni mieli podobno do piatku zadzwonic. Wkurza mnie juz to wszystko, nie dosc ze chce czlowiek zaplacic to jeszcze o wszystko trzeba sie prosic :x
    Od przyszlego tygodnia biore sie ostro, bo jeszcze nie wiem skad bede brac material na mury i dach, i nie mam nikogo jeszcze umowionego do dachu, ...
  2. Dziennik JABKA

    W zasadzie mamy koniec większych prac murarskich.
    To są wszystkie odpady z budowy domu
    Raptem kilka pustaków:


    Na poddaszu urosły kominy. Miśki wyciągnęli je do samej folii przez okres deszczowy. Są dwa takie same przy obu szczytowych ścianach domu:


    Tak wygląda teraz całe poddasze:
    ...
  3. dziennik budowy żuczka

    Dzisiaj będzie sama proza, zdjęcia umieszczę jak tylko sfotografuję ten nasz zalany strop. Do tej pory jakoś tak nie było czasu ani okazji... :( Jak przyjeżdżamy na budowę to albo pada deszcz albo robi się ciemno. Trochę przebojów z betonem mieliśmy :roll:

    Strop został zalany w środę późnym popołudniem. Pogoda niestety nie była najlepsza, na szczęście udało się. Podczas zalewania kropił tylko przelotnie deszcz, konkretnie rozpadało się później po zalaniu, ...
  4. Dziennik raczków (Ytong)

    DACHÓWKA

    Wybór padł na 90% na Robena.
    Wszyscy mi go odradzali, a to dlatego, że mieli chyba problem z dostaniem go od producnta.
    W końcu znalazłem hurtownię 20 km od Szczecina, no i okazało się, że są i to na dodatek w tym kolorze co chciałem.
    Dachówka ceramiczna Roben PLUS, ciemny brąz (prawie czarna), super błyszcząca.
    Dali mi rabat od ceny katalogowej - 18%!

    OKNA POŁACIOWE

    Tutaj zdecydowałem się na FAKRO, rabat też maksymalny ...
  5. Dziennik raczków (Ytong)

    OKNA

    Co do okien polecam wam z czystym sumieniem firmę Thermoplast.
    Nie wiem czy znajdziecie w waszym mieście biuro, ale ponoć mają ich ogromną ilość.
    Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo.
    Zdecydowałem się na ich najdroższą ofertę ROYAL Comfort.
    5 komór (u=1,1) Szyba z jakąś termo włądką (u=1,1)
    Profil ślicznie zaokrąglony. 2 trzpienie antywyważeniowe, 6 stopniowa regulacja otwierania okna.
    Profil jest tak ...
Strona 1 z 4