dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wbrat - dziennik budowy

    01.09.2005

    Prace na budowie posuwają się, choć w niezbyt zawrotnym tempie. Ostatnie dni upłynęły pod znakiem wyrównywania wykopów. Niestety ekipa nadal kończy coś co zaczęła gdzieś indziej, więc trochę na raty im to idzie...

    Stan na dziś przedstawia się następująco:





    Nie mogę więc powiedzieć, że nic się nie ...
  2. Dziennik Martki

    Tak dziś mnie naszły rozważania, ze fachowcy to wszystko chca na "już" Tylko jakos ich samych moza sprowadzić "za kilka dni"...

    Wszystko się tak spiętrza, a ja mam poukładane prace po kolei.
    Ekip wykończeniowa już zostanie u mnie do mojego zamieszkania.
    Nie wiedzą jeszcze, ze zostana krótko, bo ja sie musze wyprowadzić sta 30 września.
    W domu zostały do zrobienia:
    1) zaszpachlowanie płyt g-k
    2) doprowadenie wody ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Fotoreportaż.

    Małżeńskie łoże.



    Przyjaciel sedes.


    A gdy w nocy ktoś się skrada domek robi tak:



    A oto nasz :wink: zachód słońca.

  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Pierwszej nocy spałam bardzo czujnie, budził mnie każdy szmer. Na dodatek śniło mi się,że mieliśmy włamanie, przyjechali panowie i chcieli nam zabrać okna :evil: . Stanełam na wysokości zadania i zadźgałam wszystkich takim grubym szpikulcem :oops: . Tak do końca ich nie zadźgałam bo pouciekali do samochodu i odjechali.

    Druga noc również nie była wolna od tematu okien. Śniło mi się,że wreszcie dojechało jedno okno, było ochydne z brązową szybą i całe w ...
  5. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    01-09-2005

    Rano byli panowie z fabryki okien. Uznali reklamacje jak nic. Przyjada wymienic szprosy na nowe i od razu zmienia silikon. Nie zapeszam zobaczymy co bedzie dalej.
    Murarze zapieprzaja jak diabli. Dzieki temu maja duzo niedorobek. Okazalo sie ze posadzka na Loggi to nie taka prosta sprawa. Musze miec dekarza podobno do opierzen... mi sie zdaje ze murarz sobie leci w ch. No coz zobaczymy co powie kierownik.
    Wreszcie uzupelnilem zdjecia. Sa najaktualniejsze. ...
Strona 1 z 3