dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nowy Rok - a ja siedzę w necie. Szukam rozwiązania prawnego przeniesienia własnośći - bardzo dziękuję forumowiczom pomagającym mi w tej kwestii - bez ich pomocy byłabym dalej ślepa i głucha.
    Znalazłam namiar na prawnika zajmującego się tymi sprawami - publikuje ciekawe rzeczy w necie, ale jest z Rzeszowa. Napisałam do niego maila o poradę - mam nadzieję, że znajdzie chwilę, by przeczytać moją epistołę :):)

    Tak czy inaczej pobiegam po notariuszach - tak ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nowy Rok - a ja siedzę w necie. Szukam rozwiązania prawnego przeniesienia własnośći - bardzo dziękuję forumowiczom pomagającym mi w tej kwestii - bez ich pomocy byłabym dalej ślepa i głucha.
    Znalazłam namiar na prawnika zajmującego się tymi sprawami - publikuje ciekawe rzeczy w necie, ale jest z Rzeszowa. Napisałam do niego maila o poradę - mam nadzieję, że znajdzie chwilę, by przeczytać moją epistołę :):)

    Tak czy inaczej pobiegam po notariuszach - tak ...
  3. Jak to Nulla z Tu?kiem buduj?

    Przed Świętami niestety nie było czasu, ale ....


    Chciałabym życzyć wszystkim forumowiczom aby ten Nowy Rok był dla Was chojny, aby dał zdrowie, cierpliwość i wytrwałość w budowie, aby nigdy nie barkowało kasy, materiałów i dobrych fachowców. Żeby każdy z Was mógł jak najszybciej zamieszkać w domu swoich marzeń.


    Nulla Tusiek i Bartuś
  4. wielki las

    Napisałem niespełna miesiąc temu:

    [quote]Krety - okropne w porze zimnej - szczególne upodobały sobie pole naszych durhów i sąsiadów - KiZ, których trawnik wygląda teraz jak powierzchnia księżyca, nasz też, ale tylko kawałek[quote]

    Na dowód, że czasem :wink: piszę prawdę - poniżej pole KiZ
    27 grudnia 2005.


    Z prawej strony modrzewie na naszej granicy, obok drewutnia ...
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Mieszkamy


    kanalizacji co prawda nie podłączyli, musieliśmy zrobić tymczasowe szambo, a tak właściwie to trochę wiekszą studzienkę rewizyjną, na razie musi wystarczyć.

    Wigilia odbyła sie w nowym domu w gronie rodzinnym, przy nowym stole który na szczęście zdążył dojechać.

    Na dzień dzisiejszy z prac "budowlanych" zostało zrobienie balustrady, zabudowa szaf wnękowych, powieszenie luster, brak jeszcze mebli w sypialni ...
Strona 1 z 2