dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Farby i AGD kupione

    Dawno nie zaglądałam do mojego dzienniczka, ale to pewnie dlatego że na budowie nic specjalnego sie nie działo. Po prawie trzytygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej dzisiaj w końcu znowu ruszyły prace. Przymierzamy się już do malowania pokoi. W tamtym tygodniu kupiliśmy wszystkie farby i już doczekać się nie mogę jak to wszystko wyjdzie.

    No ale zanim dojdzie do malowania trzeba jeszcze zrobić trochę poprawek. Niedawno wymysliłam sobie że jednak chcę mieć podświetlane ...
  2. Kuchnia

    To już chyba ostatnia wizualizacja kuchni. Dołożyliśmy wnękę na książki kucharskie itp. (w zabudowie gipsowo-kartonowej). Fajnie? niefajnie? za mała? Chciałam mieć te wszystkie książki pod ręką, a nie gdzieś w biblioteczce niewiadomo gdzie...
    Nad stołem chyba nie zrobimy sufitu z zabudowy GK. Tylko nad wyspą... chyba będzie OK.



  3. tymczasowość

    do prowizorki można się przyzwyczaić, chociaż teściowa mi tego stanowczo odradza
    Tak wygląda nasza łazienka urządzona naprędce. Bateria wannowa jest już przeniesiona na drugą ścianę. Wanna wyszła nam krótsza niż zakładaliśmy, więc trzeba będzie ją usatwić na środku, tak, żeby na jednym i drugim jej końcu były równe odległości od ściany.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC260909.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	94488  
  4. po przeprowadzce

    Na szczegulną uwagę zasługują tu moje gustowne zazdrostki w oknach . Sąsiedzi mnie już nie podglądają. Gorzej, bo ja ich też nie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC260906.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	94484   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC260904.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	94485   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC260907.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	94486  
  5. Dworek Sajdaka

    Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dworku zaprojektowanego przez arch. J. Sajdaka!!

    Podczas wyboru projektu naszego wymarzonego domu mieliśmy niemałą zagwozdkę. Szukaliśmy projektu, który byłby bardzo funkcjonalny, a przy tym spełniał nasze wymagania wizualne. Okazało się, że nie jest to rzeczą prostą.. po kilku miesiącach poszukiwań trafiliśmy na projekty dworów i domków pana Sajdaka i po przemyśleniach zdecydowaliśmy się na jeden z nich.

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: sajdak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2