dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Z nowych informacji:
    1, W czwartek ok godz. 11 staniemy się właścicielami naszej działki :P
    2. Pani, która kupuje nasz dom poprosiła o dodatkowy miesiąc...a my na to jak na lato :D !!!
    Jeżeli nic sie nie zmieni, wyprowadzamy sie pod koniec lutego.
    A ja się już zaczęłam pakować :o :D :o I w ganku pudła stoją i czekają na zabranie...
  2. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Jeśli rozeznaliście się na tych rzutach, to doradźcie mi, czy drzwi tarasowe i balkonowe zrobić otwierane na zewnątrz, czy do środka?! Co jest bardziej praktyczne?!
    Jutro postaram się może uzupełnić trochę dziennik o fakty już zupełnie świeżutkie, czyli boje ze Starostwem o przeniesienia pozwolenia na budowę na nowego inwestora, a także szatański wątek: "Kredyt hipoteczny, czyli klient płaci, a my go zlewamy :x :evil: ".
    Zapraszam i dzięki za wasze Komentarze :D
  3. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Dzisiaj wreszcie wymęczyłem rzuty na Corelu i mogę z dumą zaprezentować to, co mamy nadzieję wybudować jeszcze w tym roku.
    Zacznę może tradycyjnie od koncepcji architekta (bidoczek-tyle się nagłówkował, a teraz będzie to musiał wszystko i tak zmieniać :D ).

    Rzut parteru


    a tak wyobrażamy sobie ...
  4. Nurniego dziennik

    10.01.2006
    Zapomniałem wczoraj dodać, że pani w telekomunikacyjnym okienku tak mnie zaczarowała, że z tych czarów dokonałem zakupu takiego oto zestawu z dwiema słuchawkami

    A tu jeszcze więcej:
    http://www.telekom.com.pl/swiss/telefony/avena_168.htm
    ..jak mnie najdzie ochota to se rozbuduje do 5 słuchawek. To problem centralki telefonicznej mam z głowy.
    Ale podłączę to chyba za trzysta ...
  5. Dom z widokiem?

    Tak się napawaliśmy szczęściem posiadania własnego kawałka nieba i całkiem realną wizją postawienia pod nim własnego kawałka podłogi :D , że zapomnieliśmy o rzeczy tak prozaicznej jak podatki :cry: .
    Na złożenie wniosku o naliczenie podatku gruntowego jest 14 dni od daty zakupu, a tych dni minęło już trochę więcej.
    Poleciałam w tepędy do właściwego urzędu, odnalazłam właściwy pokój. Pełna skruchy, z małoletnim dzieckiem na ręku (dla wywołania lepszego ...
Strona 1 z 5