dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    8-9 października 2005
    Cały weekend siedzieliśmy na budowie. Była piękna pogoda i znów spaliliśmy kolejny stos śmieci. Pięknie schną posadzki i takie twarde. Świetnie schną zwłaszcza na poddaszu. Znów okazało się jak dobrze mieć jeszcze nieszczelny dom. :D
    Wreszcie dosięgam Veluksów i mogę je otwierać i zamykać. :lol:
    Rysowaliśmy kredą na posadzkach miejsce, gdzie będzie stał upatrzony wypoczynek w salonie (3- i 2-osobowe sofy oraz fotel) i doszliśmy ...
  2. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka

    Acha byliśmy w składzie budowlanym w Gościcinie,tam gdzie będziemy się budować i okazuje się,że ceny za bloczki na fundament i na ściany zewnętrzne są tańsze o 1,10 zł za 1 szt niż w Gdyni co daje ok 3000,-zł w suchej kasiorce.Jak to miło!!!!!!!! :D :D :D :D :D
  3. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka

    No kochani,mamy za sobą straaaaaaszny tydzień.Byliśmy z naszym najmłodszym synkiem(4 lata) w szpitalu na operacji.Spędziliśmy tam 3 dni.3 dni wycięte z życiorysu,Na szczęście wszystko za nami,dzisiaj jesteśmy po kontrolnej wizycie i zdjęciu szwów.Dopieroteraz mogę złapać głębszy oddech i nadrobić zaległości i pochwalić naszą Służbę Zdrowia.Na oddziale chirurgii dziecięcej w szpitalu w Redłowie pracują WSPANIALI LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

    A na ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    Rozważania psychologiczne.
    Człowiek jest dziwny. Na tym mogłabym zakończyć rozważania.
    No, ale wyjaśnię o co chodzi. Nasze osiedle jest bardzo kameralne. Na sześćdziesiąt kilka działek, położonych w dwóch pasmach przy wewnętrznej drodze…a właściwie przy bardziej-wewnętrznej, bo nasza główna droga już jest wewnętrzna w stosunku do szosy…hmm, trochę to skomplikowanie wyszło, no więc na te sześćdziesiąt kilka działek stoi jak na razie pięć ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Chłopaki dalej pędzą z wykończeniem. Malowane są sztachety, w domu układana jest wełna, żeby ją przykryć folią. Nad salonem i kuchnią są już płyty karton-gipsowe. Z jednej strony fajnie, bo już SĄ, ale z drugiej strony niefajnie bo dopiero teraz będzie robiona podłogówka i wylewki. Czyli bardzo niezgodnie ze sztuką budowlaną… Ja się edukuję na forum (dziękuję wszystkim) i wydzwaniam do męża jak się pojawi jakaś nowa wypowiedź na ten temat. Ale Mój Mąż jest ...
Strona 3 z 3