dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wyliczanie zużycia gazu.

    Chciałabym zapytać jak mam wyliczać miesięczne zużycie gazu. Podaję następujące dane.
    Zużycie na dzień 29,10,13 było 9329,85, na dzień 10,11,13 jest 9348,40 m3.,
    Jest to grupa taryfowa W2, gdzie cena za paliwo gazowe wynosi: 1,12 zł
    Stawka opłaty sieciowej zmiennej wynosi 0,50 zł
    opłata abonamentowa wynosi 8,67 zł za m-c
    opłata sieciowa stała 12,20zł
    Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzić??? Pliiiiiisssssssssss!!
  2. Witam się.

    Witam wszystkich. Jestem nowa na forum Razem z Mężem jesteśmy na etapie załatwiania dok. niezbędnych do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Mam nadzieję, że kon. 2013 r uda nam się to zrobic. Działkę mamy, aktualną WZ również. Nasz projekt to http://www.archeton.pl/projekt-domu-..._opisogolnyMam nadzieję sukcesywnie chwalic się kolejnymi etapami związanymi z budowąPozdrawiam wszystkich Agnieszka
  3. Meblowanie u córek

    Meble musiały być do siebie zbliżone wyglądem. Dzięki temu obyło się bez kłótni która ma ładniejsze
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m1.jpg
Wyświetleń:	487
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	223467   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m2.jpg
Wyświetleń:	442
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	223468   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m3.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	223469   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m4.jpg
Wyświetleń:	435
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	223470  
  4. Jakie ogrzewanie?

    O dawno mnie tu nie było... Mieliśmy trochę problemów z dopięciem kupna działki ale już na szczęście wszystko wyjaśnione.

    Jesteśmy na etapie wyboru projektu domu, który ma być naszym prezentem pod choinkę

    Jednak napotkaliśmy się na pewien problem i nie wiemy na co się zdecydować... Wybór ogrzewania...

    Na początku myśleliśmy o ogrzewaniu węglowym, ale jak patrzymy na aktualne projekty domów to rzadko, który jest dostosowany pod niego... ...