dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Gerionowy

    Wymarzłem dziś nieziemsko. Przez te cholerne mgły, rano to ledwo 2 stopnie dziś było. Jechałem na działkę tak jakoś dziwnie, odkrywałem drogę na nowo. Widać było góra na 15 m wkoło....

    No i z racji tej mgły, zamiast o 9.00 dekarze przyjechali mocno po 10.00 (mają ponad 120 km do pokonania). Czekaliśmy z kierownikiem szczękając zebami, az w końcu poddaliśy się i ugrzaliśmy w aucie. CHłopaki przyjechały i zaczęły wysłuchiwać naszych uwag.

    ...
  2. Dziennik budowy KZE

    10.11.2005r.
    No to dziś pierwszy raz z rana skontrolowałem ekipę. :P
    Okazało się, że ściany są równiutkie! Jak oni to wyrównali? :o Albo my z kierownikiem po ciemku źle patrzyli, albo poprawili się. (Nie ma to jako ludzi opier... :evil:). Przykładałem łatę 1.2m w różnych miejscach i zawsze wychodziło OK. Może i normy są, że odchył jest max 2cm na 2m (lub 1 kondygnacji), ale u mnie mają być proste!! W końcu to ja później będę płacił za tynki, nie? :evil: ...
  3. Dziennik JABKA

    Ot dziady kalwaryjskie !! :evil: :evil: :evil:

    Pierwsze rozeznanie: adaptacja projektu i załatwianie przyłaczy itp do momentu wydania pozwolenia na budowę 1700zł. :evil:

    Musze spytać jeszcze conajmniej jednego projektanta. A ten niby znajomy. Zdzierca :evil:
    Nie lubię konstruktorów....yyy znaczy tych od domów....bo sam jestem konstruktorem he he h
  4. dziennik kasi i katarka

    izolacje

    gdy beton się juz ładnie wysuszył nadszedł czas na izolacje fundamentów.
    najpierw było smarowanie dysperbitem.

    początki:



    i juz skończone:

    ...