dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Klinkierowy Bursztyn

    nie było mnie a tu są drzwi w piwnicy :):), takie zwykłe z Casto i jak wygladają :):), no tak brakuje szyb :wink: :wink:



    niestety są i straty :cry: :cry: , zostały żle zamówione futryny do drzwi na poddasze i ........, nie przymują zwrotów i muszę nowe zamówić :evil: :evil: :evil: :cry:

    jak smutno to smutno ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Filary zabudowane i wygladają lepiej niż oczekiwałam.... :D :D :D
    Mąż dalej bawi sie w układanie kamieni. Jak skończy to pokaże jak to wyszło. Nam sie podoba, nawet bardzo, chociaz pracy jest przy tym od cholery.... :oops:
    Zakupilismy zmywarkę Boscha 45cm ( mam nadzieję, że nie będę żałować :roll: :roll: :roll: ) okap mastercooka no i..... drewno przyszło na podłogę do salonu... :D :D :D Najlepsze z tego jest to, że jak zamawialismy drewno to usłyszeliśmy, ...
  3. Dziennik Budowy Dawida i Ameli

    "Kiedy chcesz coś osiągnąć rozejrzyj się dookoła, zastanów się i pomyśl, czego dokładnie chcesz. Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami. "

    Paulo Coelho, "Demon i panna Prym"


    Naszym marzeniem stał się nasz wspólny DOM
  4. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    uzaleznilam sie od Formu Muratora - musze isc na odwyk - ide spac :wink:
  5. Jak powstawała Nastka - dziennik BESOB

    Stało się, pora rozpocząć pisanie i podzielić się swoimi uwagami z innymi nastkowiczami i budowniczymi. Co prawda ja już w tym roku zakończyłem budowę wylaniem stropu ale w ciągu najbliższych dni bedę chciał pokazać co się działo u mnie przez ostatnie 2 miesiące.

    :lol: :lol: :lol:[/list]
    http://foto.onet.pl//3wp5n,dbgw0g4w07ok,hg0hj,u.html#hg0hj[/img]

    Tak zakończyłem "stan zero". Jego budowa trwała od wejścia kopary do zasypania wkoło fundamentów ...
Strona 1 z 15