dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Basi i Tomka krakowska przebudowa - projekt indywidualny :)

    Nasz pierwszy zakup do nowego domu, a w zasadzie do wyposażenia kuchni.
    A ile emocji podczas jego kupowania :lol:
    Zamówiony na eBay'u, już w drodze do Krakowa :lol:




  2. Pasie budują

    Się dzieje :)

    Matko jak dawno tu nie zaglądałam, a u nas tyle się dzieje :)

    Górale przyjechali w zeszłą środę i do dziś prawie skończyli ocieplać poddasze i przykręcać kartongipsy :)

    TAAADAAAAM Dokonałam dziś wreszcie pierwszych prwdziwie wykończeniówkowych zakupów :D :D :D

    dzięki pewnej Forumce zamówiłam do dolnej łazienki WC Villeroy Subway 2.0 i cierpliwie sobie na to cudo czekam

    ...
  3. Projekt indywidualny na W?SK? DZIA?K?

    ciaputek witam Cię bardzo serdecznie
    Niestety nie będzie otwartego paleniska, będzie mniej więcej jak na tych zdjęciach poglądowych, które umieściłam wyżej. Zastanawiam się jeszcze nad takim narożnym kominkiem, żeby ogień był widoczny z dwóch stron.
  4. Projekt indywidualny na WĄSKĄ DZIAŁKĘ

    chabuźdź- czyt. coś zielonego, bliżej nie określone byc może w ziemi lub doniczce :)
  5. Dom troszk? inny...

    Zima, więc na budowie kompletny zastój - sąsiad hydraulik żalił się, że już drugi miesiąc stoją z robotami ze względu na pogodę, a w zeszłym roku robili praktycznie bez przerwy.

    Z postępów udało się ostatnio:

    1. kupić i przywieźć styropian na ocieplenie dachu (szczegół wkrótce - rozwiązanie, jak zwykle, dość nietypowe :-)

    2. zamówić deski na taras (modrzew) i do oszalowania kawałka ściany pod zadaszeniem, gdzie chcę składować ...
Strona 1 z 11