dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik MES

    Miały być dzisiaj nowe info ale z powodów technicznych odłożone na jutro. :lol:
  2. Dz. budowy Dom w winorośli 2 Ewy Darka i Marcelka

    Tak się złożyło, że prezes mojej byłej firmy miał gruz 180 PLN za wywrotkę. miało być tego dużo przywieźli 8 wywrotek. Ale mój mąż znalazł super ekstra firmę 70 PLN za wywrotkę.
  3. Dziennik Robina

    10.03, sobota

    dzis sprzątnęliśmy trochę po zimie.
    Ja wynosiłem śmieci z budynku (nie wszystkie- co widać na zdjęciu), żona uwijała się na zewnątrz.Ten trap- to prowizoryczne schody.

    W srodku- zmiany- pan Krzysztof (elektryk) porozwieszał tu i ówdzie przewody i porobił dziury w ścianach a nawet- potraktował to jako swoistą sztukę uzytkową- takiej misternej wyplatanki się nie ...
  4. Dz. budowy Dom w winoro?li 2 Ewy Darka i Marcelka

    03.03.2007

    Razem z sąsiadami złożyliśmy sie po 500 PLN, może wystarczy na wysypanie drogi gruzem 280 metrów długości i 4 metry szerokości sprzęt (czyli zdjęcie humusu i rozgarnięcie gruzu) zapewniła gmina.
    Tak wygląda początek naszej drogi:
  5. Dziennik Majkiego

    Cześć
    No i dziś chyba doszlismy z żoną do dość radykalnej decyzji a zarazem zmiany...
    Powód pierwszy, wczorajszy telefon do plecewic - nie przyjmują już przedpłat / zaliczek, itp. Mogę się zapisać na listę czekających, obecnie na lipiec. Nie ma gwarancji ceny :D :evil: :o , jest gwarancja (?) dostawy ... :-?
    Obecnie cegły na nasze ściany z tej firmy = 37000 zł. Cena skoczyła od ostatnich budowlanych targów łódzkich o 7000 :o :o :o - było to 2 ...
Strona 3 z 8