dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wolnoć Tomku w swoim domku

    dzisiaj dostałem wycenę okien Gebauer, i ... dostałem też wycenę okien Goran. Różnica minimalna, i mam kolejna zagwozdkę. Wczoraj byłem za Gebauerem a dzisiaj za Goranem. Gwoli ścisłości to Pan z Gorana zadzwonił do mnie dzisiaj i doprecyzował niektóre pozycje. Czuję się jak panna na wydaniu, jedna rzecz w oknach Geabuer nie podoba mi się - w przypadku przesuwki balkonowej z ramy wystają takie dwa bolce służące do zamykania. Jeden na wys. mojej łydki a drugi na wys. ramion, ...
  2. MILA w okolicach Poznania

    Jeszcze wybraliśmy parapety. Nie mam zdjęcia ale będą granitowe z firmy z Przeźmierowa. To chyba jeden z najmniej dla mnie istotnych wyborów budowlanych odbywających się na zasadzie: byleby tylko nie przypominało nagrobka.

    I jeszcze mniej optymistycznie:

    - TPSA jak za dawnych czasów - telefon może będzie kiedyś w przyszłości :(
    przewód telefoniczny, który biegnie obok naszej działki jest obciążony wg. pana serwisanta w 150% więc trzeba by ...
  3. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Ruszyliśmy z zabudową kuchni:
    wnęka pod szafki:

    oświetlenie blatów roboczych:

    początki dolnej łazienki:

    nasza piękność - kratka merbau do kanałówki (jest ŚLICZNA)
  4. Dom w werbenach 3 - zapaleni inwestorzy - żaneta i janusz:))

    Górale przywieźli nam już kompletną więźbę potrzebną na dach (nie impregnowaną). Wyszło 13,5 m3 po 600 zł + 200 zł dostawa.
    Teraz tylko czekamy aż pogoda się poprawi i będziemy mogli wylewać płytę.
  5. MILA w okolicach Poznania

    Chociaż na budowie przestój, w sprawach budowlanych dzieje się mnóstwo rzeczy. Z tych już załatwionych:

    Do łazienki:

    1. Wanna Cersanit



    2. Ceramika Roca



    Bardzo podobają mi się takie baterie z allegro: http://www.allegro.pl/item577221447_...4_kohlman.html ...
Strona 1 z 15