dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    DLACZEGO DZISIAJ NIEWIELE ZROBIŁAM W DOMU...
    Jak to się stało, że mi się poprzedni post trzy razy opublikował :o ? Nie mam pojęcia. Jeden usunęłam, drugi zmieniam i będzie dobrze.
    Dzisiaj miałam zamier wykonać baaardzo dużo pożytecznych prac, zbliżających nas o mały kroczek do szczęśliwego finału urządzania się. Jednak w drogę weszła mi (dosłownie) pewna suczka z wyglądu podobna do collie. Przypałętała się, gdy dochodziłyśmy do przedszkola. Jakoś tak ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    WZLOTY I UPADKI
    Z powodu braku czasu ciągle ląduję na drugiej stronie!
    Właśnie skończyłam sprzątanie po malowaniu naszego pokoju i jednej ściany pomieszczenia, w którym teraz siedzę i te słowa wklepuję.
    Andrzej z obrzydzeniem kończy montowanie ościeżnicy kolejnych drzwi. Z obrzydzeniem, bo robi to za pomocą pianki montażowej, która ma przedziwną zdolność klejenia się do rąk i wszystkiego w swoim otoczeniu. Jest okropna! Wiem, bo się nią ulepiłam, ...
  3. Więcej zdjęć do dziennika

    Dziennika nie będę zakładał bo już gdzieś tam jest może z czasem wkleję kilka zdjęć z wykończeniówki ale do rzeczy ostatnio mam coraz więcej czasu i staram się zaglądać na Forum czasami tez przeglądam dzienniki i niestety musze zwrócić jedną uwagę RÓBCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ nie po to aby się pochwalić ale po to żeby w porę można było wyłapać i naprawić jakieś błędy np.: oglądam zdjęcia w czyimś dzienniku i widzę zdjęcia z instalacji wod-kan i jedno zdjęcie ...
  4. Dziennik budowy Bentula

    Dzisiaj poczta dostarczyła zakupioną na allegro tablicę budowlaną....
    Jeśli chodzi o inne sprawy to rozmawiałem z kandydatem na kogoś kto przewiezie mi przyczepę (na bazie zwykłej przyczepy ale przystosowanej do pobytu ludzi, nawet z "kozą") do wsi w której się buduję ze wsi z której ją mam zabrać (14km). Jest to przyczepa wypożyczona z koła łowieckiego na okres 2 miesięcy... Miała służyć za "bazę" dla budowlańców. Mój kandydat niestety odmówił, ...
  5. Dom z czerwoną bramą

    Szykuję się ostro do kupna komina. W sumie można powiedzieć że poszczególne firmy różnią się o 200 zł - IBF Universal, Leier izolowany, Schiedel Rondo plus. Umieściłem je w porządku rosnącej ceny.

    Wszystkie "na oko" wyglądają podobnie, mają 30 lat gwarancji i podobny zakres temperatur. Może schiedel jest bardziej taki "delikatny".

    Jest też Zapel, zdecydowanie najtańszy ale ta roczna gwarancja to mnie nie przekonuje co do solidności. ...
Strona 1 z 8