dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie buduj?

    Pokoik ZU
    Jedno pomieszczenie już praaawie skończone brak tylko listew i firanek
    a tak wygląda dywan od Zuz@nki w pokoiku Zu


    taką listewką wykończyliśmy tapetę - bo nie ukrywajmy ale skosy nie idą równiutko

    a tak świeci motylkowa lampa ...
  2. Pasie buduj?

    Papierkowo
    Mam już skompletowane prawie wszystko co potrzeba do odbioru budynku - oprócz małego, jednego papirka, a mianowicie pozwolenia na budowę ................................... cóż w obronie własnych interesów wzięłam się za zmianę pozwolenia i od nowa przechodzę papierologię

    Domek powoli oswaja się z nami i zaskakuje pozytywnie, dziś dostałam rachunek za gaz za okres styczeń-luty i szczerze mówiąc baaardzo baaardzo miło mnie rozczarował ...
  3. Stodo?a i Dom. Stodom. Co? co powsta?o w marzeniach a mo?e si? zrealizuje.

    Stodom.
    Każdy gdzieś się rodzi potem mieszka i marzy. Ja od dziecka marzylem o posiadaniu swojego własnego domu. A dom to nie tylko budynek w którym robimy różne potrzebne do życia rzeczy.
    Jeżeli czas pozwoli, to podzielę się wrażeniami z budowy i zawilych formalności w jej trakcie.
    Każdy ma prawo budować to co chce. My z żoną i naszym znajomym architektem będziemy walczyć z budową tego co nazwałem STODOM.

    Updated 16-03-2011 at 19:55 by pik-gl

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom w morelach WYDATKI i zmagania dzie? po dniu

  5. wiosna idzie

    W zwiazku z nadchodzaca wiosna....., tzn najprawdopodobniej nadchodzaca juz w ten weekend - bo zapowiadaja nawet +14 C - ruszamy z pracami ogrodowymi.
    Musimy przesadzic dosc juz duza jodle i takiego samego swierka srebrnego a potem NIESTETY wyciac sosne. Na trzecim zdjeciu z odwiertow widac co idzie pod noz.....
    Niestety nie uda sie tej sosny utrzymac ale dostalismy zgode wiec nie ma na co czekac i sie rozczulac. Trza ciac! O dwa pozostale drzewka wnioskowalam o przesadzenie na co ...
Strona 1 z 3