dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. APS 119 czyli jak nam się łona przyrody zachciało ;)

  2. APS 119 czyli jak nam si? ?ona przyrody zachcia?o ;)

  3. Przytulny III Reny i Toma

    09.09.2006r. (sobota)
    Dzisiaj zaczęliśmy kopanie fundamentów pod nasz przyszły Przytulny domek. Mozna powiedzieć, że budowa na dobre się rozpoczęła.

    Jutro mamy chwilę odpoczynku, a w poniedziałek znów ruszamy ostro do boju z naszym Przytulnym.

    11.09.2006r. (poniedziałek)
    Dziś od samego rana ostro wzięliśmy się do pracy, a efektem tego było to, że już po południu skończyliśmy kopać fundamenty. Nie pisałam wcześniej nic o naszym systemie ...
  4. Dziennik budowy z okolic O?awy (woj.dolno?l?skie)

    Dziś spotkałem się z szefem ekipy budowlanej. Celem było zaplanowanie dalszych działań w celu sprawnego prowadzenia prac. I tak:

    - jak najszybciej geodeta musi wykonać ostateczne pomiary. Ekipa budowlana - jeśli nie będzie padało - wchodzi już w tym tygodniu i zacznie kopać fundamenty. Z geodetą jestem umówiony na jutro rano. Jeśli będzie kręcił i znów zmieni termin, to powinienem szukać innego.

    - jutro muszę uzgodnić u którego dostawcy będziemy ...
  5. Przytulny III Reny i Toma

    18.08.2006r.
    Dzisiaj otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Teraz już tylko musimy poczekać na uprawomocnienie się decyzji i możemy zaczynać budowę :lol: :lol: :lol:

    06.09.2006r. (środa)
    Nadszedł upragniony dzień.
    Zakupy poczynione, materiały na działkę zwiezione, ekipa do pracy zorganizowana - to co? - możemy zaczynać!
    Pierwszy szpadel wbity w ziemię - budowę czas zacząć.
    ...
Strona 2 z 11