dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik raczków (Ytong)

    Po długich poszukiwaniach udało mi sie znaleźć kafelkarzy. Ekipa bardzo droga, ale ponoć maksymalnie profesjonalna. Za dwie łazienki zażyczyli sobie 11200 zł!!! Cena ta uwzględnia wszystkie prace w łazience od A do Z.

    Co do ekipy, która miała mi szpachlować, malować oraz wykonać elementy z płyt KG, to wolałbym się nie wypowiadać. Poprostu dramat! Wspomnę tylko, że mi przewiercili instalację podłogową.
    W połowie ich prac podziękowałem im i musiałem ...
  2. APS 119 czyli jak nam się łona przyrody zachciało ;)

  3. APS 119 czyli jak nam się łona przyrody zachciało ;)

    POSZUKIWANIE NASZEGO MIEJSCA NA ZIEMI, CZYLI NIE MUSI BYĆ FUNKCJONALNIE, ZA TO OBOWIĄZKOWO PIĘKNIE

    CZ.II BOJĘ SIĘ ZNOWU BĘDĄ SCHODY....czyli poszukiwań ciąg dalszy

    Znaleźliśmy Coś Pięknego. Na prawdę. Bardzo szybko, przypadkiem, przez pomyłkę, dziwnym trafem, nie wiem jak, ale znaleźliśmy. A było to tak. Oddalaliśmy się w naszych poszukiwaniach coraz dalej od Warszawy. Odległość nas nie przeraża, z resztą powinnam pisać mnie nie przeraża, ...
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    Jako dobra żona ugotowałam mojemu kochaniu dzisiaj krupniczek i załatwiłam prawie - strop poroterm. Jakeż było moje zdziwnienie kiedy okazało się, że ten od terivy jest droży 4 krotnie. Jednak będzie terriva ale bis.
  5. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    10.04 wtorek po swietach

    W ten tydzien przypadl mi dyzur z dziecmi z racji tego ze mama opiekujaca sie do tej pory pociechami znalazla sie w szpitalu z problememi sercowymi.
    Wiec nie bede mogl nadgonic robot a myslalem ze skoncze pokoj telewizyjny i gora bedzie juz gotowa. Kupilismy z zona farby juz do niego oraz jednak zdecydowalismy sie na panele o wyzszej klasie scieralnosci AC4, mialy byc dzis ale przesunalem transport na czwartek. Jutro postaram sie skoczyc na budowe zobaczyc ...
Strona 3 z 11