dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik wykończeń...

    Aluminiowa listwa
    10 kwietnia 2008


    Poza przyklejaniem płytek Ryś zainstalował dziś aluminiową listwę na narożniku komina. Jest to jedna z dwóch przewidzianych w tym pomieszczeniu listew.

    Zobacz wpis ze zdjęciami


    ================================================== ============
    Komentarze do dziennika
  2. Klinkierowy Bursztyn

    Znowu zaniedbałem dziennik, hm mówi się trudno najważniejsza budowa :wink: :wink: :lol: .
    Tak więc okna dotarły no i kolorek oraz pierwsze radosne zdjęcia :):0
    hm, i nie będzie zdjęć

    :-? :-? :-? :-? fotosiik coś wisi dodam jutro :-? :-? :( :(
  3. szafirkowa budowa

    [b][size=6]STAN "0" ZAKOŃCZONY[/size][/b]
    Dzisiejszy poranek nie zwiastował dobrego zakończenia dnia, a jednak ... Ekipa budowlana pojawiła się na budowie ok. 8:00, a ja dojechałem dopiero na 9:00. Niestety mimo zaplonowanego urlopu musiałem wskoczyć na moment do pracy. Stąd to spóźnienie. Po przyjeżdzie wskoczyłem szybko w robocze ciuchy i zaczęliśmy robić niewielkie korekty usypanego wczesniej piachu tzn. wybraliśmy w garaży piasek o jakieś 15 cm oraz wykonaliśmy ...
  4. Dom w nasturcjach

    A w środeczku elektryka na ukończeniu.....



    na strychu robi się kosmicznie za sprawa centrali wentylacyjnej i srebrnej izolacji.... co zamieszczę na kolejnych fotkach już wkrótce
  5. Domek AKA-JONEK

    Wszystko się udało, ale oczywiście z pewnym opóźnieniem, bo wprawdzie pompa dojechała na 16.00, ale gruchy z betonem niestety nie... Pierwsza z nich była dopiero przed 18.00. A poszło tego betonu na ławy 23 kubiki. Górale nadal uwijają się jak mrówki, od poniedziałku zdążyli wykopać, zrobić szalunki,wylać chudy beton, zrobić izolację pod ławy, przygotować zbrojenie (kierownik dziś odebrał bez zastrzeżeń)no i zalać te ławy. A jutro chcą zaczynać murować bloczki. Niestety ...
Strona 1 z 14