dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jankowo

    W "lany poniedziałek" z nieba lał się deszcz, tradycji stało się zadośc, a ja wybrałam się na działkę nacieszyc oczy.... nieopisanym bałaganem. Części domku poukładane a jakże, ale cała działka usłana trocinami, zapewne z ocieplenia, kawałkami desek, etc. No to teraz juz tak będzie do końca budowy zapewne :evil: . Za to z przyjemnością zaobserwowałam jaka duża zrobiła się nasza działka, gdy żadna budowala (chwilowo mam nadzieję :wink: ) nie zasłania widoku ...
  2. Jankowo

    Sen z powiek spędza mi pytanie jaki dach wybrac Myślałam, że na takie dylematy mamy dużo czasu, ale jeśli chcę zadatkowac więźbę to powinnam wiedziec pod jakie pokrycie :roll:
    No i trzeba stanąc oko w oko z pierwszymi wycenami dachu, bagatela 276 metrów czterospadowego dachu i nieszczęsny, ale jakże ładny wykusz...
    Pokrycie blachodachówką z powłoką mineralną Decra, kolor czerwony 30 tys, z gasiorem płąskim 200 zł taniej; do tego potrzebna ekipa przeszkolona ...
  3. Dom z widokiem?

    Po wielkich bojach i 10 dniach oczekiwania przyjechało właściwe okno połaciowe do górnej łazienki. Przy okazji Pan z hurtowni dachowej wspiął się na szczyt beznadziejności, każąc mi po raz kolejny za nie zapłacić :o. Nie trafił z tą propozycją na mój dobry humor i potraktowany wiązanką słów powszechnie uważanych za obelżywe, szybko się z propozycji wycofał.
    Tak więc mamy już wszystkie dwa okna od strony północnej (daszek nad garażem będzie można dokończyć dopiero po zrobieniu elewacji): ...
  4. dziennik :) TAB

    Parkiet ułożony, za dwa tygodnie malowanie.

    Z nowin - dało się wymyć ten brud, ciepłą wodą i jakimś clean'em do okien - mąż kupił.
    Kafle czyściutkie, aż miło.

    Jutro i pojutrze malowanie kuchni na gotowo.
    W sobotę przyjeżdżają meble kuchenne, znaczy przywożą :)
    Jutro też nasz MArian będzie kończyć łazienkę i będziemy się pluskać - wodę chyba w garnku zagotuję, jak ją sobie przyniosę, bo na razie nie ma chętnych ...
  5. Dziennik budowy

    Wtorek
    dzisiaj kręciłem jak to moja żenka mówi kwadraciki (strzemiona)
    troszkę plecki mnie bolą :wink:
    jutro będę miał namiary na dwie koparki, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie
    postaram się wkleić zdjęcia jaką maszynkę sobie zrobiłem do kręcenia kwadracików :lol:
Strona 1 z 11