dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Dalej "walczymy" z gipsowaniem i gładziami. Wcześniej poisałem jakich mas szpachlowych używamy i do czego - teraz na prośbę kilku forumowiczów zamieszczam zdjęcia.





  2. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Ciągle czekamy na parapety więc w sypialniach ściany z oknami pozostaja bez gładzi :(
    Jednocześnie udało mi się w końcu przekonac zonkę do rezygnacji z kasetonu w salonie. Moim zdaniem to już wyszło z mody a poza tym obniżyłoby salon o kolejne 8cm. Stanęło na tym, że będziemy mieli halogeny zamontowane w obrysie pierwotnie ustalonego kasetonu.



    ...
  3. Nasza przygoda z Oliwką

    Ale zaległości nam się porobiły... :wink:
    Może przy sobocie troszkę sie uda nadrobić... :wink: Tomek wrócił dziś z wyjazdu służbowego o 4.30 i tak jakoś juś mi isę spać nie chce i zaraz pewnie wstanę, bo tyyyyyyyyyyyle roboty............. :) Jakoś mi się lepiej "ogarnia" cały ten bałagan jak Go nie ma... 8) :wink: Chyba się za bardzo na wzajem rozpraszamy... :wink: Wczoraj naprawdę pocięgnęłam robotę do przodu! Garaż oprózniony, strych zapełniony ...
  4. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Pojechali... ciekaw jestem, jak upłynie reszta nocy?... Co prawda samochód przestawiłem na inne miejsce, ale jak "nieznani sprawcy" będą bardziej zawzięci to szybko go znajdą. A może ktoś zechce złożyć nam "dobro"-sąsiedzką wizytę?...

    Zastanawiając się jak tu szybko doprowadzić nowy dom do stanu używalności dochodzę do wniosku, że chyba trzeba będzie dobrać kredytu.
    Oj, nie lubię, nie lubię, nie lubię... ale chyba inaczej się ...
  5. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Sąsiedzi wracają do starych zwyczajów - nocnych imprez. Dziś musieli późno zacząć bo chyba już spałem ale raz po raz rozkręcana muzyka obudziła najpierw mnie potem Kasię a tuż przed chwilą naszą córeczkę. Zazoniliśmy też na policję - nawt długo nie czekałem na odebranie telefonu. Odebrała jakaś panispytała co się stało, spytała o adres i stwierdziła: "Już wysyłam patrol" No i to "już" trwa od godziny. Ciekaw jestem czy wogóle przyjadą i czy ...
Strona 9 z 9