dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zaczęło się.

    Zaczęło się zimą 2009 r. Przyjaciółka podrzuciła mi katalog. Nie chciałam go bo ja przecież NIGDY W ŻYCIU nie dam się namówić na budowę domu. No i stało się. Zakochałam się w 'Domu w rododendronach 5' z Archonu. Następnie nakręciłam się na kupno działki (konkretnej nie jakiejkolwiek). Wizyta u doradcy w OpenF. i już miałam plan. Mąż się opierał. Że nie damy rady itp., itd. Opierał się tego wieczoru gdy wróciłam od doradcy i przedstawiłam co i jak. Następnego dnia ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lukrecji, zaczynamy budowę Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dom w Lesie

    Dziś na budowie byłem z pomocnikiem. Pomocnik dysponował sprzętem ciężkim i zajął się robieniem porządku w styropianowych trocinach:



    Co prawda styropian wcześniej był ładnie podmieciony na kupkę, po tych pracach zaś... no... tak jakby dwa razy tyle się go zrobiło i na powrót na połowie salonu, ale pracował! (Wyjątek pracował. Styropian nie pracował, ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Up-date , dziś złożyłam wniosek o odbiór przyłącza prądu - było miło. NIe zapomnijcie numeru obrębu działki- bez tego ani rusz

    Do wniosku potrzebne są następujące dokumenty (na zielono posiadane) :

    1) kopię ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę (z potwierdzeniem jej ostateczności
    2) oryginał dziennika budowy (z wpisem kierownika budowy o zakończeniu budowy),
    3) oświadczenie kierownika budowy,
    4) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą budynku ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Przyszedł cza na zakończenie budowy .

    Jak się wywiedziałam z PnB i przepisów mnie nie obowiązuje decyzja o pozwoleniu za użytkowanie , ale wniosek o zakończeniu budowy.

    Do wniosku potrzebne są następujące dokumenty (na zielono posiadane) :

    1) kopię ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę (z potwierdzeniem jej ostateczności
    2) oryginał dziennika budowy (z wpisem kierownika budowy o zakończeniu budowy),
    3) oświadczenie kierownika budowy, ...