dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    05-08-2004

    czwartek

    Czekamy za telefonem...

    Wczoraj naszła nas koncepcja, żeby zacząć przygotowywać podłoże pod taras. Po długich negocjacjach doszliśmy do kompromisu i taras będzie jak na razie z kostki. Gdyby w przyszłości naszedł nas inny pomysł łatwo można będzie dokonać metamorfozy :lol: . Całe środowe popołudnie nawoziliśmy gruz. Najpierw chciałam mieć schodek z domu na taras, potem nie, jednak po namyśle chyba jednak tak. Cholerka fajnie jest mieć ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Jutro będzie facet z kamazem, już wiemy ile mu zapłacić przyjdzie, więc czas na podsumowanie kosztów (jeszcze niezakończonego) stanu zero:
    materiały - 14.270
    robocizna - 7.300

    W materiałach został uwzględnony także koszt geodety wyznaczającego budynek.
    Wcześniejsza dokumentacja (projekt, mapki, uzgodnienia) - 5.048

    Jezu..ile już kasy poszło... :o



    No to napiszę jak z umowę na więźbę było. Mąż dzielny pojechał był, ...
  3. No to buduję - kolejny inwestor

    Tym razem nie będzie nic o budowie (bo się nic nie działo). Będzie osobiście - więc można post pominąć.

    W czwartek 29 lipca żona wyjechała w delegację na Kaszuby. Zupełnie z zaskoczenia trafiła na do szpitala i natychmiast na stół operacyjny. Operacja się udała. Podobno niewiele brakowało a wszystko skończyłoby się śmiercią. A całe zdarzenie miało bezpośredni związek z operacją którą żona przeszła jak miała 2 lata :o. Nieszczęście mogło się przydarzyć ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    No i napisałam umowę o wykonanie więźby. Taka "mini" to ona mi nie wyszła. Ciekawa jestem jak na to nasi "usługobiorcy" zareagują... Chciałam ją tu umieścić, ale kurcze 4 str A4 czcionką 11 to trochę dużo, poza tym prawnik ze mnie żaden, więc nie jestem pewna nawet co do jej wartości. Zobaczymy...
  5. Dziennik Ew-ka

    Fundamenty

    Przyszla kolej na fundamenty.Kupiliśmy 1152 szt bloczków ( 2,3zł/szt) + 350 szt dostaliśmy od kolegi ( sprawa koleżeńska) i .....nic nie zostało :lol: Co do jednej sztuki zostalo wymurowane( ale sie Henio cieszył, że nic nie idzie na zmarnowanie).Murarze od 7,00 do 17,00 zap....ą aż miło popatrzeć :lol: :D :lol: Pogoda dopisuje ,chociaż upał przy takiej pracy raczej osłabia ,ale lepsze to niż ulewy.
    Od dzisiaj wypełniamy piachem fundamenty.Do ...
Strona 1 z 3