dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przygotowania do wylania p?yty fundamentowej

    W piątek mamy zalewać płytę fundamentową betonem. Obecnie na budowie trwają przygotowania - przygotowywane są szalunki z grubego styropianu 18 cm wokół domu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szalunki przymia&#1.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	19547   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szalunki wkopane&#4.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	19548  
  2. Pytanie za 100 punktów

    Czy to możliwe aby PnB dostać po trzech tygodniach od złożenia podania?

    Nasz przyszły Kierownik Budowy taki termin nam zakomunikował i zastanawiam się czy nie jesteśmy bardzo naiwni wierząc w jego jakże optymistyczne prognozy?
    Papiery złożone są w Starostwie w Garwolinie- może ktoś wie jaki jest FAKTYCZNY czas oczekiwania właśnie w tym mieście?

    Mamy plany rozpocząć we wrześniu...
    Uprzedzałam, że jesteśmy pełni optymizmu ...
  3. 10.08.

    mały i duży inwestor idą sprawdzić postępy na budowie



    prawie jak w domu- zamontowany wodomierz



    początek schodów


    u mnie też w końcu wyrósł las w domu

    ...
  4. Kilka słów wyjaśnienia do rozbudowy

    Dzisiaj zobaczyliśmy jak mniej więcej bedzie wyglądał nasz dom w trzech wymiarach. Co prawda brakuje płotów, zieleni i wielu innych rzeczy ale ogólny zarys jest.
    Wielkim ograniczeniem są zasady panujące na terenie objętym ochroną konserwatora zabytków.
    Nie ma możliwości jakoś szczególnie poszaleć ale my i tak jesteśmy szczęśliwi. Na razie wiemy tyle, że po wstępnych konsultacjach architekta z panią KONSERWAtor zabytków dom "przejdzie" bez poprawek ...
  5. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Dziękuje wszystkim którzy głosowali na mój dziennik budowy i proszę o więcej więcej więcej ...... Należy się Wam duża buźka :********
Strona 1 z 3