dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Niesamowita susza - w ciągu kilku dni trawa zaczęła żółknąć i konieczne było mocniejsze nawodnienie trawnika i roślin. Ze spraw budowlanych same dylematy i kołatające myśli w głowie. Jakoś ostatnio wszystko mi idzie pod górkę, ale co tam ... w końcu żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Niesamowita susza - w ciągu kilku dni trawa zaczęła żółknąć i konieczne było mocniejsze nawodnienie trawnika i roślin. Ze spraw budowlanych same dylematy i kołatające myśli w głowie. Jakoś ostatnio wszystko mi idzie pod górkę, ale co tam ... w końcu żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Jutro dzwonię do banku, że kasę wydrukowali :)
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Te?ciowej Dedykuj? :)

    Jutro dzwonię do banku, że kasę wydrukowali :)
  5. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    tutaj widac mszenie w rózne wzorki :lol:
    Bardzo chciałam mieć domek z mszeniem, ale ze wzgledu na cene zaporowa musiałam zrezygnowac :cry:
    ale bede miała chociaz drzwi wejściowe z mszeniem....czyli z takim sianem :lol: :lol: :lol:
Strona 1 z 24