dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik Żaby

    Już się uspokoiłam.......
    Spotkanie z szefem odbyło się na budowie. Przyjechał punktualnie ( na stalowym rumaku :wink: ). Przedstawiliśmy mu wszystkie nasze wątpliwości odnośnie wyliczenia więźby na nasz dach. Na szczęście, jego argumenty były już bardziej rzeczowe, choć na początku myślał, że liczyliśmy długość krokwii bez uwzględnienia kąta nachylenia połaci dachowych i już chciał się z nas pośmiać. Szybko udowodniliśmy mu, że podstawowe prawa mat. nie ...
  2. Nurniego dziennik

    10.09.2005
    Byliśmy u naszego Wykonawcy Generalnego w Radomiu - aż.
    Dogrywaliśmy ceny ocieplenia zewnętrznego, płotu i kostki.
    Chyba się jedna przeprosimy ze styropianem bo wełna wyszła prawie o 12 tys. więcej.
    Jeszcze skonsultuję to z lokalnymi wykonawcami ale raczej będzie drożej.
    Ocieplenie: wełna - 125 zł/m2, styropian 75 zł/m2 => do tynku strukturalnego bez koloru.
    Płot dogadany - część murowana na wys. 1.70 m, przeplatana z ażurowymi ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Postaram się napisac choć kilka słów, zacznę może od gazowni.

    W ubiegłym tygodniu otrzymałam list ze Zgorzelca, w którym stało, że przecież byliśmy na bieżąco informowaniu o postępach (czyli niepostępach) robót :o , że odbiór gazowy był w czerwcu dopiero, ponieważ zgłosiliśmy wykonawcy przyłącza, że wyjeżdżamy :o :o (oj gotowałam się straszelnie czytając te brednie), a na końcu, że kara umowna się nam nie należy, ponieważ... sami podpisaliśmy, ...
  4. dziennik redrum

    cały rok budowa idzie dość mozolnie(kasa) ale są pierwsze znaki ku lepszemu - właśnie wyprodukowałem więźbe dziś się impregnuje i za tydzień będzie stawiana konstrukcja , surowiec wyglądał tak:

    po przetarciu tak:

    rrzniecie w trakcie (niezła robota )
    ...
  5. Dziennik Alicji i Andrzeja - dm-11

    Dawno nie pisałem aż myslałem, że nie znajdę mojego dziennika. Budowa idzie planowo. Mam już dach pokryty blachodachówką tupu KRON "pruszyńskiego". Wygląda super. Wczoraj zakończyłem prace nad stelażem sufitowym i zacząłem układać wełnę mineralną. Okna będą za dwa tygodnie. Stan surowy otwarty wraz z działką do tej pory wyniósł 73 tys. zł. Jak kupowałem projekt to miałem informacje że koszt 1 m kw. stanu surowego otwartego wynosi ok. 800 zł netto ( oczywiście bez działki).
Strona 1 z 2