dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Miła chwila - M11 L

    Dziś również ekipa od instalacji przywiozła nam kolektory słoneczne firmy WOLF.
    Dokładnie WOLF CFK-1 sztuk 2 :-)

    Dokładniejsze informacje tutaj:
    http://www.wolf-polska.pl/index.php?...laskie_cfk.php

    Zasobnik do kompletu tej samej firmy WOLF SEM-1

    http://www.wolf-polska.pl/produkty_s...cowe_sem_1.php

    Co ile dokładnie kosztuje nie wiem. Dowiemy się jak przyjdzie do płacenia... ...
  2. Miła chwila - M11 L

    No i tynki zapłacone.

    Tynków było tylko tyle to co na dole + schody. Z obliczeń tynkarzy wyszło 423m˛. Mi wyszło 2m˛ więcej więc można przyjąć że nas nie oszukali. Za całość zapłaciliśmy 9800zł co daje 23,16zł za m˛.

    Delikatna poprawa musi być. Ale ogólnie nie jest źle.
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Kolejny element układanki - wykańczanie domku - :) :) :) za moim mężem....
    Wczoraj i dzisiaj bawił się w zrobienie światełek nad schodami. Specjalnie kupiłam ledy, żeby jednak troszkę schody były oświetlone. Był problem, gdzie schować transformatory od dwóch zestawów...ale mój mąż jest genialny, pomyslał i ładnie je schował pod pierwszym pełnym stopniem schodów. Oczywiście, ze względu na schody z kablem elektrycznym przebił się do pokoju za ścianą no a potem ...
  4. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    10 września

    cała elewacja została otynkowana :D.
    Chłopaki zabrali się za tynk mozaikowy na podmurówce, docelowo ma być bardzo ciemny brąz, na początku nakładania był fiolet :roll:, teraz trochę już ściemniał i bardziej przypomina kolor brązowy. Wrażenie wstrząsające - fiolet na elewacji :o.


    a to tył domku (nadal nie skończony, brakuje barierki i lamp, aaa no i tarasu :wink: ), zdjęcie robiłam ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 10-09-2008 - 21:52 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Od wczoraj działa ekipa od tynkowania.Zaczęli od ponownego malowania podbitki.Mają też pouszczelniać wszystkie szpary przy dachu.Niestety na naszym poddaszu "cóś" zamieszxkało :x Sami nie wiemy co.Najprawdopodobnie jest to łasica :o Mam nadzieję,że nie szczur :x :o Mamy urządzenie na ultradźwięki,porozkładaliśmy trutki, ale niestety dzisiaj nad ranem coś nad pokojem jednej z córek coś drapało,piszczało ,brrr,fuj....
    Z ekipą-po doświadczeniach ze Stefankiem-podpisaliśmy ...
Strona 1 z 16