dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. one / uno / eins

    Dziś jest chyba ważny dzień. Dziś poczułem że to, co przez lata było w sferze marzeń jest już realne. Dwa lata zdobywania jako-takiej wiedzy, pół roku formalności i papierologii nie zrobiło na mnie większego wrażenia, ale dzisiaj rusza budowa!!!

    Dziś mamy ukończoną kanalizację i założony wodomierz. Kurde... mamy własną wodę! WŁASNĄ!!!
    Dziś będę podpinał budowlaną szafkę elektryczną.
    Jutro rano geodeci wytyczą budynek.

    Jeszcze ...
  2. Zakopany

    Fundamenty zostały zasypane, ekipa uciekła na dwa tygodnie przed tą upalną pogodą na zagraniczne wakacje. Mamy czas, żeby przekopać pod domem kanalizację zanim jeszcze grunt zostanie zalany betonem - po co później kuć? Czy taki beton na gruncie trzeba zazbroić? Opinie są różne, więc chyba lepiej się jednak zabezpieczyć.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150731_001.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	77,3 KB
ID:	327000
  3. Wyłączenie z produkcji rolnej

    6.08 ( wydane 04.08 ) przyszło zaświadczenie dot. wyłączenia z produkcji rolnej (nie wiedziałam do dzisiaj, bo wysłali na poprzedni adres Męża tj. do naszych teściów, którzy akurat byli na urlopie ), co znaczy, że zajęło im to 6 dni roboczych - razem z dostarczeniem do nas - EKSPRES! Papier mówi o tym, że nasze grunty nie wymagają wyłączania z produkcji
    Co zabawne, zaznaczyłam, że odbiorę papier osobiście, ale w międzyczasie składaliśmy dokumenty o zgłoszeniu ...

    Updated 10-08-2015 at 14:13 by aniahal

    Tagi - katalog słów kluczowych: dokumenty, starostwo, wyłączenie z produkcji rolnej Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Szalowanie nadproży i c.d. murowania 07-08.08.2015

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Kolejne dwa dni murowania - w morderczym upale - oraz szalowanie i zalewanie nadproży:





    Poprawione zostało też okno zaczęte przez poprzedników, którzy pomylili się o ok 30 cm, heh... to już chyba ostatnia niespodzianka po nich pozostawiona (no jeszcze drzwi tarasowe -
    ...
  5. Dostawa towaru i murowanie 05-06.08.2015

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Nowa ekipa zabrała się za organizację placu budowy. MęŻulek wcześniej dokładnie obsypał fundamenty i zabezpieczył je folią przed ewentualną spadającą z nieba zaprawą - tym samym zrealizował w pełni prośbę majstra, który o porządek na placu boju dba i to bardzo. Chudziak został w tym samym celu delikatnie oprószony żółciutkim piaskiem...hę... tyle z mojego sprzątania hahaha, ale lepiej tak niż potem skrobać

    ...