dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

    Dzisiaj dzień bez budowy... Wojtek mówi, że to przymusowy odwyk :) Kilka zaległych zdjęć wala się po twardym dysku, więc je powklejam.

    Maszkarek garażowy, na który nie mogłam już patrzeć, wygląda trochę lepiej. Powstały wszystkie ścianki fundamentowe, do środka wsypano piasek i lekko wyrównano. Teraz prezentuje się to tak:

    Tylna część garażu to zaplecze dla mojego Taty, żeby mógł ...
  2. Dziennik andrzejki.

    Zaległe zdjęcia pomyślnie przeszły proces technologiczny więc czas umieścić je w dzienniku 8) :wink:

    Zdjęty humus


    Wytyczony budynek



    Gotowe wykopy


    Zbrojenie ław
    ...
  3. Dziennik andrzejki.

    I jak tu nie wpadać w dołki pogodowe jak przez wichury i ulewy budowa stoi :cry: ba nie tylko stoi ale się rozmywa w strugach deszczu :cry:
    Przez cały poniedziałek i wtorek niemiłosiernie wiało i lało u nas :(
    Ten kto nie musiał nie wystawiał nosa z domu :-? Ja niestety musiałam dojść do pracy :-? Przez dwa dni doszczętnie połamało mi 3 parasole :( ale cóż to za strata w porównaniu do sytuacji na naszej budowlanej ulicy :roll: Dziś po pracy juz nie wytrzymałam ...
  4. Willie i jego Dom

    Jak się Mury pną do góry.....

    Uff.
    Zaraz, moment. Muszę Tchu nałapać.... :oops:
    Czy wiecie jaka jest najszybsza Technologia Budowlana?
    Ktoś tam wspominał podobno o Szkielecie........
    To pewnie dlatego że nie widział mojej ekipy pod wodzą BB w Operacji Y jak Ytong. :o :lol:

    Mamy właśnie Tydzień Wizualizacji Pionowej. Znaczy ściany rosną. Znienacka i Dramatycznie. :o

    Znienacka bo w niedzielę był Tam nadal ...
  5. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    No i mały zgryz. Bo potrzebuję jeszcze decyzji o odrolnieniu. Na której będzie napisane, że ze względu na glebę (klasa V pochodzenia mineralnego) decyzja nie jest wymagana - no gdzie tu sens, gdzie tu logika? Czas oczekiwania - max miesiąc. Będzie trzeba grzecznie poprosić o wydanie od ręki. Ciekawe, czy się uda. Ale to jutro, bo do tego potrzebuję jeszcze wypisu z rejestru gruntów. To już na szczęście od ręki w budynku obok.
    Oczywiście za wszystko pobiera się opłaty ...
Strona 1 z 3