dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Na powitanie Nowego Roku zdjęcie domku w zimowym ubranku :D


    Jeszcze w grudniu był cieśla na poprawki, zrobił obróbkę blacharską tarasu nad wykuszem, ale nie położył izolacji (papy) bo padał śnieg. Tymczasowo zakryliśmy ten taras folią budowlaną, mam nadzieję, że to wystarczy. No i mamy w końcu zalożone rury spustowe :wink:

    Czekamy na ...
  2. Dziennik Ged'a

    Po kilku dniach walki, wczoraj w nocy, wreszcie, oprogramowanie termometrów zaczęło działać poprawnie! Okazało się, że mała literka "B" wśród numerków w nazwie scalaka to całkiem inny soft, a w dokumentacji napisali wyraźnie, że są to identycznie programowo elementy ... G! prawda!


    :D


    Nie mam jeszcze układów wykonawczych i zamiast wysterować przekaźnik wywoływany ...
  3. Idylla Ramotków

    hydraulika prawie skończona, zostało na jutro dosłownie kilka rurek. Pozostaje jeszcze łazienka na górze, ale to dopiero po wybudowaniu ścianek gk.

    Duża łazienka:


    Mała łazienka:


    Pralnio - kotłownia:
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Kamień w kuchni położony... :D :D :D Trawertyn żywicowany.....hmm, jest piekny i baaaardzo nam sie podoba..... :D :D :D
    Jutro mój mąż powinien zarobic ścianę nad kamieniem, potem to wygładzi no i zostanie tylko do pomalowania sciana..... :D :D :D
    Trochę czasu zajęło Panom kamieniarzom przygotowanie i wklejenie tych trzech zaledwie płyt kamiennych. .....no ale efekt jest...i o to nam chodziło....
    Zdjęcia będą później, jak sciana zostanie już zrobiona....teraz ...
  5. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Moje długie niepisanie było spowodowane nie tylko dużą ilością pracy na i przy budowie, ale również masą zajęć w pracy :D Nastąpiło ogólne przemęczenie i zniechęcenie, aby to wszystko odreagować zrobiliśmy sobie króciutki wypad w moje ukochane Bieszczady. Był to rewelacyjny pomysł mojego męża :D Kilka zdjęć z tego wyjazdu.

    Zostaliśmy lekko zaskoczeni przez zimę :wink:
    :D ...
Strona 2 z 13