dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Gdy w sobotę przybył pan od okien uciął sobie krótką pogawędkę z mistrzem nt. wysokości wylewek i rozmiarów otworów okiennych. Dostałam właśnie sygnał od męża, że otwory już są odpowiednio podmurowane, ścianki działowe powoli rosną. :D A ja tego kurcze podziwiać nie mogę, bom chora. :-? Tak więc mistrz dzwoni do męża odległo o ok 350 km, mąż mi puszcza esemeski tudzież dzwoni i wieści przekazuje. :D Ja wolę do mistrza nie dzwonić, bo mam głos...hm... mało reprezentacyjny. ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Uważam że przyszedł czas na podliczenie kosztów, które były do tej pory :)
    Dziennik zbliża się powolutku do czasu obecnego :)
    Mam nadzieję że teraz to się będzie działo :)

    Zakup działki - 6.600 zł + 20.000 kredyt
    Zakup projektu - 1.600 zł
    Adaptacja - 2.500 zł
    Kosztorys - 200 zł
    __________________________________________________ ______
    Razem: - 10.900 zł + 20.000 zł kredyt
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Jest listopad 2003 składamy wszystkie papiery u pani architekt - robi się adaptacja i pod koniec grudnia nasze papiery lądują w starostwie.
    Czekamy sobie spokojnie na pozwolenie :)
    I tak 02.02.2004 r Dostajemy Pozwolenie na budowę.
    07.04.2004r Zostaje nam wydany Dziennik Budowy.

    I co i nic pozwolenie sobie leży - a My dochodzimy do wniosku że w tym roku to nic nam się nie uda ruszyć.
    Tak powolutku mija sobie lato :) w międzyczasie odwiedzamy dwie ...
  4. Historia budowy naszego domku

    I tak dochodzimy do chwili obecnej - wczoraj odebrane pozwolenie na budowe lezy sobie na poleczce i sie uprawomacnia. Pewien etap - powiedzmy sobie - wstepny, mamy juz za soba.
    Czytamy teraz pilnie fachowa literature, ogladamy wystawy sklepow budowlanych i chloniemy teorie.

    Od mniej wiecej 3 miesiecy szukamy tez generalnego wykonawcy. Z powodu braku czasu idea nr 1. byl wykonawca pod klucz. Jednak przy naszym praktycznym podejsciu ciezko jest przezyc radosne deklaracje panow ...
  5. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Juz po swietach. Goscie pojechali...
    Mieszka sie rewelacyjnie...
    Panowie koncza schody na poddasze. Jak tylko bede mial chwilke wrzuce pare ostatnich zdjec. A jest co pokazywac :) Kupilismy stol i krzesla. W sobote przyjechalo nasze loze - ale jak zwykle okazalo sie, ze cos jest nie tak. Jak zaczelismy skladac wyszlo, ze mamy dwa prawe boki i zadnego lewego :) Coz reklamacja... Ale wczoraj zadzwonili ze sklepu, ze przyjechala do nich pani, ktora tez w sobote dostala z fabryki takie ...
Strona 1 z 3