dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Jestem coraz bardziej nerwowa, z mezem coraz czesciej sie sprzeczamy o pierdoly dotyczace budowy. Robota stoi w miejscu, jest jeszcze tyle drobiazgow do zrobienia ale ciagle nie ma czasu. Jak tak dalej bedzie to do Wielkanocy nie zdazymy :o .
    Na dodatek w domu na podlogach syf podworkowy, bo przyszla odwilz, a wokol domu mamy bajoro, a w nim biegaja dwa psy, ktore przelatuja przez dom, no i my tez nosimy buciorami. Jestem dzisiaj strasznie podminowana :evil: .
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś nasza kicia miała sterylkę :roll: Okropnie się bałam, że się nie wybudzi z narkozy, itd.... Ale wszystko ok, przewracała się trochę po owrocie do domu (jeszcze kręciło jej się w głowie po narkozie), ale dość szybko doszła do siebie. Ubrałam ją w kaftanik samodzielnej, domowej produkcji (zrobiony z moich bawełnianych rajstop) :P bo zaczęła się interesować szwem. No i się zaczęło.... :o Kot się przewraca, chodzi do tyłu, albo na niskich łapkach, no tragedia ...
  3. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Chcialem przedstawic koszty dotychczasowe dla porownania w innych rejonach:
    1) podział działki - 1200,00zł
    2) wykonanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celow projektowych - 600zł
    3) akt notarialany 790zł (a mialo byc taniej od tego roku :D)
    4) projekt domu 1500,00zł
    5) starostwo mapy i wykaz działek - 136zl
    RAZEM 4136,00zł

    Jeśli chodzi o podział to robiony miałem wraz z mapa sys-wys od wrzesnia 2007 do grudnia i ktos mi powiedzial ...
  4. Dziennik Budowy Ania i Krzysiek

    .....kontynuując wątek projektu...
    Projekt to dość ważna rzecz. Kupiliśmy projekt "d-24 Z WYKUSZAMI" we wrześniu 2007 i czym prędzej przekazaliśmy go architektowi w celu adaptacji. Cały czas zastanawiałem się nad konstrukcją dachu w tym projekcie; nie jeden dach się zrobiło, wypadało by więc wykazać się przy budowie, a tu ten cholerny wiązar...
    Cena więźby z wiązarów to ok 30 tys z montażem i drzewem. Nie wiem jak Wy ale mnie w ogóle ...
  5. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    :oops: Może w tym roku nie będę robiła już taaaaakich zaległości 8)

    A póki co - donoszę, że wczoraj - czyli 10 stycznia - budowę dachu w końcu zakończono :o

    O tym "com widziała i przeżyła" - jutro z chęcią i zdjęciami Wam opowiem. :wink:
Strona 1 z 6