dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    Wreszcie namówiłam Jacka na wklejanie zdjęć. Parę się znalazło. Nawet takie sprzed koszenia:



    Mróweczki przy pracy i po pracy.



    Widok z naszej działki na północny zachód.

    ...
  2. dziennik Żaby

    Obiecane zdjęcia!!!! :D

    To kominy już po fugowaniu. Nie wiem, jak Wam, ale mi bardzo się podobają....Nie wiem tylko, czy będą pasowały do dachówki :lol: :lol: :lol:



    Niestety, nie mam zdjęcia falującej siatki, ale za to pokażę profesjonalne połączenie drutem wiązałkowym.... :oops:



    Mój starszy ...
  3. wielki las

    Wiosną 2000 były nie tylko pierwsze nasadzenia, pierwsze spanie, pierwsze komary, ale i pierwsza (a niestety i nie ostatnia) susza. Nie padało wówczas chyba ze 3 misiące i trawa posiana ostatniej jesieni była gęsta jak włosy na mojej głowie (Moja Moja pociesza, że jeszcze ich odrobinę zostało).
    Pewnie po to żeby odczarować pogodę postanowiliśmy wówczas kupić kosiarkę. Dokładniej to nie my zdecydowaliśmy sie na jej zakup, a zrobili to za nas znajomi. Po drodze z W-wy do ...
  4. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    O tym jak pięknie mi kafle położyli ..

    Dość już betonów i prowizorki. Wczoraj przyszedł kaflarz, a wraz z nim nadzieja na piękną łazienkę. W ciągu dnia Małżoncia doniosła mi, że facet ma niezłe tempo i robi bardzo starannie. Do domu wróciłem w dobrym humorze i dawaj oglądać łazienkę. Hmmm - rzeczywiście wygląda fajnie. Pełna sielanka.

    Wieczorem zapaliłem w łazience nasze tymczasowe światło, które dość przypadkowo pada mocno z boku i ...
  5. Willie i jego Dom

    Takie Tam czyli Sąsiedzkie Pogaduchy


    Muszę pochwalić.
    Z Sąsiadami stosunki kwitną. :lol:
    Mimo jesiennej pory Pielęgnujemy i Podlewamy bez ustanku. Bezalkoholowym też. 8)
    Tematów co chwila zatrzęsienie. W tym jeden ewidentnie Łączący nas na Wieki.
    Płot. :o

    Dużo go niby nie ma. Zaledwie Połowa Połowy jednej czwartej całego Obwodu! :P
    Z drugiej strony jednak - Dwadzieścia Parę kroków dorosłego mężczyzny ...
Strona 1 z 2