dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Agusi & MARCO

    Obiecane fotki. :)
    Taki styl mnie urzeka oczywiście lustro u mnie dam na całą ściankę (prostokątne) w ramce (z kafli) w dwóch łazienkach jak i na dole tak i u góry. Co do kolorystyki urzekł mnie ten kontrast biel, miedź, fiolet.Ale to wszystko zależy jeszcze od wzorów na rynku.Na dole mamy zamiar zrobić prysznic a na górze wanne narożną podłużną.



    Jeśli chodzi o sypialnie mieści się ona u nas na ...
  2. Budowa Słonecznego z poddaszem

  3. Dom na 102 (D09B) Kasia&Tomek - BUDUJEMY ;-)

    Wyląd domu po wstawieniu okien:

    ocieplenie ściany pomiędzy garażem a salonem







    6-10-2007Doszły ...
  4. budowe czas zaczac :))

    Okna mamy ale rolet niestety nam nie zamonowali poniewaz sa za szerokie :o :o :o i trzeba je dociac - beda montowac w przyszlym tygodniu, wymieniona dachowka przyjedzie do nas w srode!!!!!!!!!! Zawsze to lepsze od czekania na ekspertyze ktora zaproponowal nam szanowny pan przedstawiciel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A tak poza tym jakos idzie - ekipa od dachu jest sumienna i z calym przekonaniem moge ja polecic - dzisiaj nawet zaproponowali ze dociepla nam kawalek sciany pomiedzy polacia ...
  5. Pelikan Kruków

    Dziś ósmy dzień pracy przy więźbie.Przed piętnastą była prawie zakończona trzecia strona. Jutro, mam nadzieję, ze nie będzie padał deszcz, może zakończą panowie ostatnią stronę.Potem jakieś wykończenia, wyrównania. Czekamy z niecierpliwością na deskowanie i betonowe słupy! Zimo, nie przychodź jeszcze!
    Piotrze, dzięki za miłe słowa.Jutro wkleję zdjęcie od strony sypialni i tarasu, dziś od strony salonu.Pa

    ...
Strona 1 z 11