dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Między Sosnami m20 EiD

    10 listopada czyli w dniu wczorajszym pożegnaliśmy naszą ekipę murarsko - ciesielską. Mamy zakończone murowanie w naszym m20 :D.
    Kominy z klinkieru ukończone, wszystkie śćianki działowe również. Zaległe ocieplanie styrodurem fundamentów zakończone.
    A oto parę zdjęć jak od ostatniego wpisu zmieniał się nasz Między Sosnami:

    murowanie ścianek działowych ...
  2. Dziennik Ged'a

    Będzie gazon. Dziś przy okazji święta państwowego został wytyczony i oznakowany odpadami dachówki - jutro z rana fotka. Oczyszczalnia - pójdą kręgi... i zasypujemy. Podłoga w pracowni - zamienionej tymczasowo na salono-jadalnię ... merbau - lakierowany ... na jachtowo go zrobię z fugą 1mm. W sadzie liście częściowo wygrabione... tabletka na kręgosłup połknięte... róże 24 szt Rosarium Uetersen plus jakiś zestaw winogron zamówiony... lampy zewnętrzne wybrane http://www.lampy-ogrodowe.pl/sumakat2006.pdf ...
  3. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Zapomniałam o najważniejszym - walki o kuchnię ciąg dalszy.
    Argument Piotrka - kuchnia nie może być biała!!
    Argument mój - jak już wydaję tyle na kuchnię to musi być biała :)!!

    Kuchnia będzie biała chyba że ja zmienię zdanie :) I już trochę zmieniłam po raz tysięczny zresztą. Zastanawiam się nad szarymi cokołami szafek i być może nad jasno szarymi frontami w dolnych szafkach. Do tego kilka akcentów mocno niebieskich albo granatowych i nie powinno ...
  4. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

  5. Dom z "Baji"

    Idzie zgodnie z planem. Tzn, w weekend mocna ekipa niemalże dokończyła ocieplenie dachu. Zostały pewne wyprawki i okolice nieszczęsnego komina :cry:

    Ekipa remontowa na przerwie. Teściu, Szwagiejro i ja



    Tu jeszcze szwagier przy pracy:



    Dzięki za pomoc :D :D :D

    A to efekt ciężkiej ...
Strona 1 z 19