dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Meb-a (M08)

    11/11/2006 - Dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło. Usiadłem przed komputerem i postanowiłem opisać dzień dzisiejszy trochę inaczej.
    Trochę mnie poniosło, ale co tam.

    11/11/2006 –Ławy ciesielskie czyli Meb&Father w akcji.

    Godzina 9:00
    Dźwięk budzika w komórce rozdarł ciszę sobotniego listopadowego poranka.
    Meb leniwie, wyćwiczonym ruchem przełącza na „drzemkę” ..... wszystko ma zaplanowane. 10 minut ...
  2. Dziennik budowy Jolli

    Witam
    Kolejny powrót z Marsa, systematyczność w dziedzinie pisania dziennika nigdy nie była moją najmocniejszą stroną. :(
    Co zmieniło sie od wstawienia drzwi i okien?
    Oj dużo i mało. Sierpień spędziliśmy raczej wypoczynkowo, ale z wielkimi planami na kolejne dni przynajmniej z mojej strony. Nieodłącznie towarzyszyły mi wasze dzienniki i ich lektura, jak się już tak zaczytałam to na pisanie własnego brakowało czasu. :D
    Początek września zaowocował ...
  3. Dziennik Ged'a

    Pod koniec października pojawili sie wcześniej umówieni panowie kamieniarze. Okazało sie, że kamień który wcześniej przygotowałem nie nadaje się do murowania. Murki można z niego zrobić, ale nie będą tak ładne jak ja bym chciał. Wnioski - trzeba kupić kilka samochodów kamienia. Panowie mają własnego dostawcę i wszystko przebiega sprawnie. Po kilku dniach pracy załamuje się pogoda, pojawia się mróz, nie da się pracować, trzeba zrobić zimową przerwę. Na fotkach efekty rozpoczętej pracy.
    Galeria ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Ale pogoda! :evil: Nie dość, że zimno, wieje, to jeszcze zaczęło padać. A mówili, że listopad taki ciepły będzie :-?

    Ponieważ chyba jednak nie damy za wygraną i mam nadzieję, że uda nam się przed zimą wstawić okna i drzwi, kupiłam dziś źródło ciepła na mroźniejsze dni, zeby utrzymywać jakąś przyzwoitą (czyli kilkustopniową) temperaturę w naszym domku podczas robienia instalacji i tynków: Tak wygląda ten nasz zwierzak: :wink:

    ...
  5. Marcel

Strona 1 z 6