dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Taki bede miala widozek z sypialni
    [
    Widoczny fragment zalanego wienca

    A tu widok na druga strone - tak wyglada teraz poddasze

    A to spojrzenie na osiedle, jakby ktos myslal ze bedziemy mieszkac na odludziu
    [
    A my jestesmy ostatnim domem w tej lini
    Jutro maja zaczac wiezbe, trzymajcie kciuki oby sie tak stalo. Dzis rano bylo bialo :x od sniegu
  2. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Mam już ocieplony domek. Teraz jeszcze klej. Poniżej kilka zdjęć.




  3. Tak to si? zacz??o...Nasza Lawenda :o)

    Zaczęły się poważne decyzje dotyczące wyboru materiałów :roll: W projekcie jest Ytong 36,5, my myslimy o Porothermie 24 + 12 cm styropian lub Gazobetonie 24 + styropian 12cm.Decyzja jeszcze nie podjęta, chcę zrobić porównanie kosztów. Każdy z nich ma zalety i wady, ważne ,żeby znaleźć dobry i w przyzwoitej cenie.Trwają rozmowy z ekipami....nie jest źle z ich dostępnością na wiosnę 2008 raczej kłopot z ceną. Stawki są bardzo różne od 15 000 - 45 000 za stan surowy otwarty, ...
  4. Dziennik budowy KZE

    9.11.2007r.

    Odpukać ocieplanie poddasza idzie do przodu. Na poczadku był problem z ekipą, ale teraz powolutku (a wiadomo, że poddasze trzeba robić dokładnie) mam prawie ocieploną łazienkę na górze. 15cm + 10cm powinno wystarczyć i zagwarantować odpowiednie ciepełko... :roll: :P

    http://images34.fotosik.pl/41/874184c5d03debbcmed.jpg

    Plan jest taki, by skończyć łazienkę i wtedy wejdzie ...
  5. Dziennik Ged'a

    niedziela 11 listopada

    Ale sypnęło. Nie da się wjechać na naszą górę na letnich oponach. Po południu pojechaliśmy do Krakowa, już nie wróciliśmy normalnie. Ostatnie 4 kilometry trzeba było iść pieszo. Szedłem ja. Cała reszta rodziny została w samochodzie. Moim zadaniem było dotrzeć do domu, znaleźć łańcuchy, wrócić, założyć, wziąć samochód żony na sznurek i przyholować. Ostatecznie dotarłem do domu, ale łańcuchów po przeprowadzce nie znalazłem, ...
Strona 1 z 5