dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Mam więc projekt, WZTi WZ, trzeba działać dalej !
    Szukam kontaktu z wykonawcami.
    Dzwonię do pani E., która prowadzi firmę zajmującą się m/i adaptacjami projektów i w ogóle prowadzi całą obsługę budowy domu.
    Umawiam się z nią na rozmwę.

    No i właśnie jutro o godz. 8.30 jestem z nią umówiona.

    Ciekawe co będzie dalej............ :roll: :roll: :roll:
  2. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Dzień 6 grudnia, a więc mikołajki. Nie mogłam otrzymać lepszego prezentu : kurier przywiózł projekt naszego domku :D
    Zapłaciłam jeszcze mniej niż sama wyliczyłam ! Z rabatem za kartę uczestnika Akcji - 1530 zł., gdzie normalnie trzeba dać 1800.
    Fajnie , co ? :P
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    W międzyczasie w Ładnym Domu wyczytałam o organizowanej przez nich Akcji Pozytywnej. Postanowiłam wypełnić kupon by stać się jej uczestnikiem(czką). Przysłali po paru dniach KARTĘ .
    Dzięki niej mogłam zamówić mój projekt po promocyjnej cenie ! :D
  4. Willie i jego Dom

    Tamten Piątek Śmiątek albo Kryzys Osobowości


    Nie wiem od czego zacząć. W zasadzie w którą kieszeń nie sięgnę wysypuje się Kumulacja. 13 milionów Tematów :o do zamknięcia przed Świętami. :(

    Czwartek – popołudniu (a wręcz w aucie :-? )
    BB zadzwonił z raportem. Jasno, klarownie, terminowo. Przede wszystkim informacja że jest Papa na Oczach! W poniedziałek wchodzą Upragnieni Dekarze. Obrobią się z blachą i od razu kładą dachówkę. ...
  5. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    No i tak zostało. Mężusio przytaknął, pozostała część rodzinki także. Domek który "wypatrzyłam" wszystkim się spodobał i przypadł do gustu.
    :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :



    małymi kroczkami, ale do przodu
Strona 1 z 5