dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dachowka

    Na domu Creaton Premion czarna glazura, a na budynku gospodarczym Creaton Titania. Rynny metalowe KJG




    ...
  2. Wiezba i krycie wstepne

    Troche opoznien, ale dopiero teraz znalazlo sie troche czasu.
    Jak w tytule




    ...
  3. Dziennik Ame

    Ku potomnym i dla własnej pamięci zakładam ten oto dziennik.
    A zaczęło się tak: od zawsze marzyłam o własnym domu, jako że w domu się wychowałam, ale niestety przyszło mi w mieszkaniu mieszkać, choć własnym (o dzięki przodkowi moi za to mieszkanie). No i pewnego dnia stwierdziłam, że jednak muszę mieć dom, ciasno mi w tym mieszkaniu było z dziećmi moimi. Postanowiłam sprzedać mieszkanie kupić działkę i wybudować dom.
    I oto 10 stycznia 2013 roku stałam się ...
  4. krok 2

    zaczęliśmy od załatwiania papierków- na początku myślałam ze tego nie ogarnę, ale jak do tej pory brnę przez urzędowe stosy papierów niczym błyskawica!
    wybraliśmy projekt wybierając złoty środek pomiędzy tym co nam się podoba, tym co wygodne a tym na co nas stać. i oto jest:



    ...
  5. nasz raj;)

    A więc jestem. Nasz dom też już jest- a właściwie jego podstawa mamy piwnice (hurrra!), więc gdyby coś, to mamy gdzie mieszkać;p Ale od początku... zaczeło się od marzeń, już jako mała dziewczynka chciałam mieć swój dom, miejsce, które będzie należało do mnie...początkowo były to nieśmiałe, bardzo odległe i mało realne marzenia, jednak z czasem wszystko zaczeło się urzeczywistniać podstawę dostaliśmy z mężem od moich rodziców- działkę rolno- budowaną- ponad ...
Strona 1 z 2