dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik RobSto

    Znów po kilku dniach....

    Kominek PRAWIE skończony :lol:
    Po tygodniach oczekiwań - dalej czekamy na półki :-?


    Z drzwiami - też mam wesoło.
    Okazało się że otwory drzwiowe mam WYŻSZE od ościeżnic :o
    Montaż trwa już dwa tygodnie, bo chłopaki dorabiają i mają czas tylko w weekendy.


    ...
  2. Nasza Lawenda :)

    Tym razem troszkę mniej napisze :)
    Więc tak:
    Ekipa przyjechała po weekendzie i zanim zadzwoniłem rano to oni już tam byli i pracowali :) super. Chłopaki garną się do roboty. Przyjechał kierownik, jednym słowem powiedział że bardzo dobrze wyszli z Tego konta, oczywiście postanowiłem zrobić osobiste śledztwo ;) pomijając obie strony i się dowiedziałem, że to co nasi murarze zrobili to poprostu rewelke ! Prosty przykład, jak na wsiach dokładają pomieszczenia do ...
  3. Atka i Jardo budują Rododendrony

    witam
    u nas w ciągu tygodnia spokój i cisza... ale za to w sobotę się dzieje :lol:
    a oto kilka fotek...

    to nasz Adaś i nasz kominek...


    a to nasz wykusz już ubrany w kafelki :lol: i Diuna w całej okazałości :o


    a to wiekopomna chwila koniec roboty w salonie... została jeszcze kuchnia i wiatrołap :roll: ...
  4. Libra Basi i Damiana

    A co do budowy ... to udało mi się umówić z Majstrem na podpisanie umowy na sobotę i udało mi sie dostać namiary na Kierownika Budowy ... jutro będziemy do niego dzwonić ... zobaczymy jak będzie ...
  5. Libra Basi i Damiana

    Dziś był wielki dzień wożenia ziemi ;) dodam że pada od niedzieli deszcz ...
    niedaleko od nas rozpoczynają budowę bloków i robią wykopy ... dowiedzieliśmy się że rozdają ziemie ;), w sobotę poszukaliśmy Pana Kierowce i umówiliśmy sie na środę na przewozy ... ale Pan Kierowca stwierdził rano we wtorek że właśnie się ładuje i za 2 godzinki będzie na miejscu :) ...
    No wiec zebrałem się z pracy ... i pojechałem na działeczkę ... znaleźliśmy sie po drodze ...
Strona 1 z 9