dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pory roku pomieszane

    Teraz wieczór, to już mróz ściska. Ale w dzień było słonecznie i całkiem nie wyglądało na grudzień. Krety harcują jak szatany. Dziś przy niedzieli pobiegaliśmy trochę z taczką wożąc ziemię z wykopków w sadzie przed taras. Tzn. Małżonek lądował i woził a ja starała się nad tym zapanować. Niech osiada!!!
  2. Blat w kuchni

    Pojawił się blat w kuchni, ale jeszcze nie skończony, bo część cokolików poszła do poprawki. Nad cokolikami ma być jeszcze ok. 36 cm szkła, ale póki co daje sobie na luz i przed świętami już za tym nie ganiam. Do skończenia kuchni potrzebny jest jeszcze jeden piekarnik, na który doczekać się nie mogę. Czekam i czekam już od 23.11. Cały czas na infolinii słyszę, że piekarnik jest i muszą go przyjąć. Coś nieźle ściemniają. Jak jutro okaże się, że go nie ma, to poszukam ...

    Updated 11-12-2011 at 19:07 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Sprawy kredytowe

    Wczoraj wizytę odbył inspektor z banku - ma rozliczyć transzę. Za kilka dni ma dać odpowiedź ale powiedział, że nie widzi problemów.
    Gorsza sytuacja miała miejsce parę dni temu: do męża zadzwoniła pani z banku, w którym mamy kredyt i spytała, czy pamięta, że do 12 grudnia 2011 mamy wypowiedzieć mieszkanie, które obecnie zamieszkujemy - w przeciwnym wypadku stracimy prawo do dofinansowania rządowego (mamy kredyt z dopłatą). Mąż zgłupiał, bo w umowie wyraźnie napisano, że mamy pół roku po ...
  4. ocieplanie poddasza - postępy (7)

    10.12.2011r. (sobota)
    Wczoraj inwestor z młodym rozpoczęli docieplanie skosów styropianem!!!
    Pomysł autorski inwestora, który stwierdził, że trzeba wspomóc wełenkę międzykrokwiową (10cm) i dołożyć do niej styropianik (3cm), który dodatkowo zostanie zapianowany!!!
    Zrobili łazienkę oraz prowizorycznie zafoliowali wełenkę w pozostałych pomieszczeniach!!
    Następnie inwestor dokończył rozkładanie wełenki na strychu (dwa paski)!!!
    Tym samym osiągnięto ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00698.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	89518   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00697.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	89519   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00695.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	89520   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00700.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	89521   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00696.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	89522  

  5. ręka sama się rozpędza..

    Cóż, a było tak pięknie...
    Wydawało mi się,że znalazłam wspólny język z architektem- i d... wołowa!!
    Dopóki nie podpisałam umowy na wykonanie projektu-pani była do rany przyłóż. Doradziła, podszeptała, miła i profesjonalna. Po podpisaniu umowy-milczy jak głaz od prawie 7 tygodni. Czym doprowadza mnie do szału. Chciałam do połowy grudnia złożyć projekt do Starostwa ale chyba nic z tego nie będzie..Jako że zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe-Gaspol musi ...