dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Werbenach - przerwa zimowa

    Jednak się myliłam, fundamenty wcale nie zostały ukończone ze względu na kiepskie warunki pogodowe. Sroga zima się zapowiada, więc budowa poczeka do wczesnej wiosny.
    Muszę się uzbroić w cierpliwość, bo jak sobie pomyślę ile jeszcze czasu potrzeba, by ten dom wybudować, wykończyć i umeblować, to ogarnia mnie rezygnacja.
    Do wiosny nie będę miała tu raczej o czym pisać. Budowa stoi w miejscu. W tym miesiącu czeka mnie jeszcze podpisanie aktu notarialnego, mimo, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w werbenach Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. brak złudzeń

    no i trzeba się pogodzić z tym, że dachu nie będzie. W tym roku, a w następnym też nie wiadomo kiedy.
    Dekarz nie odbierał naszych telefonów od wtorku. Nagrałam się mu na komórkę, napisałam sms-a, żeby ruszył z robotą w sobotę, bo będzie blacha. Od naszego generalnego wykonawcy też nie odbierał telefonu. Ten pojechał do niego do domu i dowiedział się, że "jak będzie dobra pogoda, to przyjadą". Od nas odebrał telefon dopiero w piątek, bo zadzwonił mąż ...
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    ODCINEK 7 - ŁAZIENKA DZIENNA cd

    Łazienka dzienna doczkała się lusta ale niestety nie obeszło się bez strat : ( , Dolna część lustra jest uszkodzona w dwóch miejscach.... a zauważyliśmy to dopiero po zamontowaniu lustra do ściany ...................Na zdjęciach tego nie widać





    ODCINEK 8 - NASZA ŁAZIENKA
    ...
  4. Dom na miodowej łące

    Witajcie drodzy goście,którzy odwiedzacie mój dziennik, czy też raczej coś co można nazwać "zaczątkiem dziennika". Dzięki za odwiedziny Druga osłona historyjki o tym, jak rozpoczęła się nasza przygoda z budowaniem.
    Kiedy jeszcze byliśmy tylko we dwoje, często zdarzało mi się jeździć z mężem do jego pracy w terenie(jako pomocnik, jako towarzysz podróży ,czy też jako pilot( z mapą w dłoniach), a że pracuje w okolicy bliższej i dalszej, toteż ...
  5. Kto buduje opałka w okolicach Elbląga - pomocy

    Witam. Szukam osoby która buduje opałka 2g w okolicach Elbląga. Pozdrawiam wsztystkich
Strona 1 z 2