dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    TADAAAAAAM!!! :) :) :)

    Spieszę poinformowac szanownych Czytelników Dziennika Whisperów, że w dniu dzisiejszym, jakoś tak przed południem...

    zakupiłem i podstemplowałem papierowy, niebieski, oficjalny DZIENNIK BUDOWY. W związku z tym można nas z Luśką nazywać już oficjalnie Inwestorami.

    8) 8) 8)

    Nie wiem jak Wy czuliście się mając po raz pierwszy w rękach swoje dzienniki. Ja czułem się wyjątkowo, szczególnie, specjalnie i było ...
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Mam mam mam !!! Mam warunki zabudowy :D . Pierwszy bardzo ważny dokument na tej budowie. Teraz trzeba ostro zabrać się do kończenia projektu, potem pozwolenie i ... do boju :D

    Ale... I chciałabym i boję się... :-?
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Mam mam mam !!! Mam warunki zabudowy :D . Pierwszy bardzo ważny dokument na tej budowie. Teraz trzeba ostro zabrać się do kończenia projektu, potem pozwolenie i ... do boju :D

    Ale... I chciałabym i boję się... :-?
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    11 lutego 2004

    Ale mnie tu dawno nie było :oops: :wink:

    Mieszkamy juz cały rok....podsumowałam więc wszystkie wydatki stałe z tym związane.
    I wygląda to tak za cały rok 2004:
    - podatek gruntowy/ od nieruchomości 255PLN
    - gaz 450PLN (za X, XI, XII)
    - woda 170PLN
    - prąd 1440PLN
    - szambo 1350PLN
    - śmieci 100PLN,
    - drewno 2000PLN (od I do IX ogrzewanie + ciepła woda tylko z kominka)

    ...
  5. opowieści magmi

    Parę słów na temat eksploatacji domu postanowiłam dzisiaj napisać.

    Woda.
    Woda jest o niebo lepsza, niż w mieście (tam była po prostu okropna, nie dało się wypić herbaty zaparzonej na kranówce), baterie wreszcie nam się nie zakamieniają, co z ulga!
    Natomiast mamy inny problem, który regularnie, ale bez rezultatów, zgłaszamy w wodociągach: woda jest niesamowicie napowietrzona. Tak bardzo, że po nalaniu do garnka przez chwilę jest dosłownie biała, potem ...
Strona 1 z 2