dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. LIWIA - dziennik budowy

    Podczas dzisiejszego wypadu na budowę postarałam się o zdjęcie naszych rynien.
    Zdania na temat ich doboru względem całości dachu są podzielone :-? :roll: :-? :roll: .
    Mnie zależało głównie na tym, aby idealnie z nim współgrały ...



    Swoja drogą, to przeżliśmy koszmar związany z zakupem orynnowania.
    Zarówno dachówkę jak i rynny zamawialiśmy u słynnego P. Jacka ("handlarza"). ...
  2. domek dla szóstki

    Stało się już jasnym, że kuchnia w obecnym stanie bardzo prowizorycznej prowizorki nie nadaje się do dłuższego użytkowania, zwłaszcza brak zlewozmywaka jest wkurzający.
    Chciałam kuchnię zamówić gdzieś w okolicach Nowego Roku, ale mój mąż miał zamiar meble złożyć sam. Żal mu pieniędzy. Mnie też żal, ale co zrobić, czasu nie ma. Temat był drażliwy i konfliktogenny, toteż spychany na bok, póki co. Musiał dojrzeć, jak każdy problem. :wink:
    Koniec końcem ...
  3. domek dla szóstki

    Nie da się ukryć - mieszkamy. 8) :D 8) :D

    Przeprowadzka poszła sprawnie, bo obiecani sprzymierzeńcy nie zawiedli. Ukłony i podziękowania w stronę Wejherowa: Beata, Krzychu, Kamil i Łukasz – bez Was ta cała szopka by się nie udała. :D Z miejscowych byli jeszcze dwaj koledzy, a po południu przybył z odsieczą brat Jacka.

    Pogodę mieliśmy jak na zamówienie, choć poprzedniego dnia lało. W obawie przed błotem zamówiliśmy jeszcze wywrotkę ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 11-02-2007 - 21:53 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :P Ale radocha,wczoraj na więżbie pojawiła sie wiecha :P :P
    Trafiła nam się dobra(bardzo dobra) ekipa fachowców.Wyłapali poważne błedy
    w projekcie dachu (w tym po adaptacji-jak można adaptować projekt bez głowy).Zle była opracowana więżba dla powiekszonego garażu-za mało drewna,brak dodatkowych wzmocnień(duża powierzchnia dachu itp.)
    Pociągnęło to dodatkowe koszty,ale nic to.Az strach pomyśleć co by się działo przy silnych opadach sniegu :o Myślę,że ...
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Bez mapy nie ma skarbu, a żeby mój skarb powstał potrzebny był ZMG czyli Zespół Młodych Geodetów, którzy mapkę uczynili


    Najmłodsza z ekipy postanowiła mierzyć odległości pomiędzy słupkami według nowej jednostki miary na tak zwanego bałwanka, jednostka mierząca jak i sama wygląda tak:
    ...
Strona 1 z 6