dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SSO lada chwila

    Dziś minął 17 dzień pracy ekipy. Tempo, moim zdaniem, bardzo dobre. Zdjęcia do obejrzenia w galerii.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120211_2.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	100222
  2. nie podoba mi się dziennik - pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

    Nie, ja tak nie chcę... Ja chcę dziennik budowy w normalnej formie, a nie bloga. I jak się wkleja zdjęcia w normalnej wielkości, a nie takie miniaturki????????????????
  3. Budujemy nasz DOM - projekt indywidualny

    Witam

    Mam na imię Ania. No i nareszcie u nas zaczyna się dziać. Będziemy budować dom dwulokalowy z mieszkaniem dla moich rodziców. Projekt indywidualny. Mamy bardzo wąską działkę, więc poszaleć nie mogliśmy z wyborem projektu. Działkę kupiliśmy we wrześniu 2011. W niedzielę rano pojechałam ją obejrzeć ia po południu zaliczka już była wpłacona. Zdecydowała lokalizacja - dwieście metrow od obecnego przedszkola córki. Jest to cały kompleks szkolny, więc ...
  4. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Cytat Napisał mariwa Zobacz post
    potem sam mój tata działał na budowie, najpierw zabezpieczył zejście do piwnicypotem załatwił jeszcze trochę ziemi i ręcznie ją porozwoził po działce, dzięki czemu zrobiło się trochę więcej miejsca dookoła w między czasie energetyka postawiła nam skrzynkę na działce
    ...
  5. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Cytat Napisał mariwa Zobacz post
    wylewanie stropu skończyliśmy bardzo późno, że nawet nie dało się skontrolować jak to wyszło i zrobić jakichś zdjęć
    niestety musieliśmy już rano być w samolocie do UK
    dopiero po południu rodzice wysłali nam zdjęcia, żebyśmy mogli zobaczyć jak nam wczoraj wyszła ta płyta i schodyzapomniałem
    ...
Strona 1 z 4