dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. To nasza działka

    A czy wszystkie pozwolenia załatwialiście sami czy załatwiał to ktoś za was. My poszliśmy na łatwiznę i zleciliśmy naszemu architektowi aby zrobił to za nas. I nie musieliśmy ganiać po urzędach, czekać nie wiadomo ile na odpowiedzi. Załatwianie wszystkich papierków zajęło architektowi jakieś 2,5 miesiąca.
  2. Dziennik budowy marty i tadka

    W rogu kanalizacja, która już tam była zanim kupiliśmy działkę. Wodociąg też biegnie przez działkę także nie trzeba niczego z daleka ciągnąć. Jedyne co musimy zrobić to pociągnąć gaz.


    Tu wytyczony budynek


    Droga do naszej działki i widoczna szafka na granicy działek.
    ...
  3. Faworyt - Magdy i Tomka

    Wylewki to nie przelewki!
    Zaroiło się na poddaszu jak w ulu! Kilka ochoczych pszczółek rozkłada styropian i folię, ktoś kładzie siatki zbrojeniowe i gąbkę dylatacyjną, hydraulicy rozkładają swoje maty i rurki do podłogówki. Aż miło patrzeć! Górale podjęci zobowiązanie godne Człowieka z Żelaza - zrobią wylewkę na całej górze w 1 (j e d e n) dzień (może ewentualnie część nocy). Nie bardzo w to wierzę, ale nie zapeszajmy!
    Wczoraj podczas gospodarskiej ...
  4. Nasz "Wspaniały"-dziennik kropki2

    no to zaczne od przedstawienia nas.
    mam na imie Aneta, 22lata, jeszcze studiuje. moj narzeczony to Jacek,ma 24 lata jest stolarzem meblowym. we wrzesniu bierzemy slub. pomagac nam bedzie moja mama (geodeta- i chwala za to), ktora moze kiedys z nami zamieszka (wiem wiem,straszne :wink: )

    juz od dawna mamy wspolne marzenie-wlasny dom. w koncu postanowilismy ze trzeba je spelnic. dzialka jest- 1200m, polozona w fajnym, jeszcze spokojnym miejscu. do stacji pkp 15 min piechota. ...
  5. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Wpadam tylko na chwilkę, żeby troszkę się pochwalić. Wczoraj podpisaliśmy umowę kredytową i do końca tygodnia pierwsza transza ma byc na koncie. Poza tym zamówiłam dzisiaj BK H+H biały część będzie przed świętami część zaraz po i będą czekać sobie na składzie, aż będą potrzebne. Wynegocjowałam też w naszej betoniarni ceny na bloczki betonowe i beton
    Bloczki 3,66 brutto z transportem
    Beton B-20 253 netto plus godzina pracy pompy 250 netto. Najbardziej cieszę ...
Strona 11 z 15