dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowe czas zaczac :))

    no i dzisiejszy telefon z impero - pani dekory do zielonej lazienki beda na polowe kwietnia!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :roll: :roll: - czy chce je pani dalej zamawiac - no a jak inaczej jak mam juz projekt zrobiony i plytki kupione a tylko dekorow mi brak - no to chyba nie mam wyjscia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze czekac do kwietnia!!!!!!!! chociaz to wlasciwie juz niedlugo!!!!!!!!!!!!!
  2. budowe czas zaczac :))

    no i dzisiejszy telefon z impero - pani dekory do zielonej lazienki beda na polowe kwietnia!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :roll: :roll: - czy chce je pani dalej zamawiac - no a jak inaczej jak mam juz projekt zrobiony i plytki kupione a tylko dekorow mi brak - no to chyba nie mam wyjscia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze czekac do kwietnia!!!!!!!! chociaz to wlasciwie juz niedlugo!!!!!!!!!!!!!
  3. budowe czas zaczac :))

    no to dzisiaj mialam niezly dzien :roll: - wrocilam do domu o godz 23 - nie liczac dwoch wdepniec jednego na przebranie po pracy a drugie ok 22 po moja corke bo nie chciala zostac z babcia wiec ja wzielam ze soba na dzialke!!1

    no ale od poczatku: po pracy pojechalam na dzialek bo umowilam sie z facetem ze przywiezie wegiel o 17 - byl o 17.40 - pozniej szybko do sklepu a na 19 do dentysty - pozniej znowu na dzialke bo trzeba bylo te dwie tony przezucic do garazu - kregoslup jeszcze ...
  4. Nasz BOJCZA

    Nareszcie ruszyło murowanie :lol:.
    A już myślałem, że się nie doczekam :-?.

    Ścianka szczytowa i kolankowa nad garażem:


    Okolica na wiosnę pięknieje. I sąsiedzi się budują:
  5. Sosenka - dziennik budowy

    no i nareszcie zamontowane okna dachowe


    wiec czas zaczac ocieplanie poddasza
    ,
Strona 1 z 15