dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pamiętnik mojej mamy

    27.04.2002 H. przygotowała miejsce spotkań towarzystkich (placyk) a M. zaczął budować rożno - nawet nieźle mu to idzie. Wnuk też ma swój udział w pracach porządkowych - wywoził wykopane spod domu darnie, na miejsce, gdzie ma powstać "mini lasek".

    Dostaliśmy od znajomego mojego M. masę cegieł z rozbiórki starej stodoły. Drugi znajomy zostawił nam plaster ze ściętej topoli i mniejszy pień na nogę do stołu. Placyk wybrukowałam osobiście tymi "rencami". ...
  2. Willa Jazgotka

    Niedługo po wykarczowaniu krzaków i traw ogrodziliśmy prowizowrycznie naszą działkę.

    Pewnej niedzieli przypadkiem trafiliśmy na uroczyste otwarcie ulicy dojazdowej.

    Oczywiście wzięliśmy aktywny udział w imprezie.



    ... i samemu burmistrzowi wstęgę przeciąć dam!

    ...
  3. Willa Jazgotka

    Stan początkowy

    Załączam kilka fotek przedstawiających stan początkowy.

    Oto nasza działka:


    Ciana, ale własna. Przede wszystkim tak jak chieliśmy - narożna.



    No i jeszcze widok z innej strony.

    ...
  4. Drewnianego domu dziennik

    swieta jakos przeszly, choc bylismy swiadomi ze mialy byc juz w nowym domku.

    bylo troche wolnego w grudniu i styczniu, troche weekendow wiec zgodnie z zalozeniem wzielismy sie sami do roboty.
    na poczatek impregnacja calosci wiezby i scian od wewnatrz Fobosem M4 bez barwnika. troche to czasu zabralo chcielismy zrobic zgodnie z norma tzn. odpowiednia ilosc na m2 przy natryskiwaniu i nanoszeniu pedzlem.
    po jakies 4 dniach pracy udalo sie.

    na poczatku stycznia ...
  5. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Dziś sprawdziłem kiedy składałem papiery w lasach państwowych, było to 8 lutego i do dziś nic. Chyba po niedzieli trzeba zadzwonić, żeby wiedzieć co dalej. Brak tej decyzji blokuje nasze dalsze działania.
Strona 1 z 3