dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    Armatura ,Kabina i grzejniki

    Od rana hudraulik z pomocnikami montuja w łazienkach armaturę ,kibelki ,kabinę prysznicową oraz grzejniki drabinkowe .Wc w garazu jest już kompletne , w dużej łazience brakuje jeszcze mebli , a łazienka na poddaszu sie uklada i stroi w takie tam rózne kamyki i muszelki :lol:
    Dojechal juz piec co .W przyszłym tygodniu przyjadą wszystkie drzwi.
    Troszkę boję sie gipsowania , ale gipsiarze obiecali ,że wszystko obkleją i zabezpieczą ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Umowa z ZE podpisana na 16 kW, przyszła już faktura do zapłaty 2400,96 zł.
    Teraz należy zakupić 75 metrów kabla, żeby pociągnąc prąd od zk do naszej skrzynki , która też musimy zakupić :)
    Sławek jest po negocjacjach co do ceny kabla i tak za 1 metr zapłacimy 12,83 zł brutto ( Negocjacje zaczęte od 19,48 netto ) :lol: :lol: :lol:
    Skrzynak będzie nas kosztowac koło 800 zł. Do tego musimy zakupić 75 m rury, w której pan elektryk umieści nasz kabel - 1 metr ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    W ubiegły weekend mój mąż kochany musiał pracować. I całe szczęście. :wink: A dlaczego? Bo dzięki temu miał wolny poniedziałek i wtorek. Przyjechał do domu i załatwił piach :D Mistrz podał mu jesczze jedno miejsce, do którego nie zdążył sam dotrzeć i tam Radula kupił piach :D Dojechał ci on we wtorek (panowie pięknie przed domem odśnieżyli śniegu tony) i cały piach (chyba z 10 ton z tego co pamiętam) łącznie z ogromną betoniarą wylądowały w naszym salonie., :D ...
  4. Dziennik andrzejki.

    Dziś rano zadzwonil do mnie Pan z Urzędu Miejskiego z informacją, że trzeba wymienić mapkę zalączoną do wniosku o warunki zabudowy. Dolączylam kserokopię ale na dwóch kartkach z bardzo prozaicznego powodu a mianowicie nie mialam w pracy papieru dużego formatu. Mąż wniosek zaniósl, Pan go przyjąl i wszystko bylo ok dopiero dziś po kilku dniach przejżal na oczy, że coś jest nie tak. :roll: Cóż bylo robić mąż zaniósl raz jeszcze kserokopię mapy na jednej kartce :wink: ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Sąsiadki i koleżanki znalazły wreszcie do nas drogę. :) I co najciekawsze większość pań nie pasjonuje się domem jako całością, ale zaglądają najchętniej do pokoju AGD.
    To zmobilizowało mnie do podłączenia się do wiertarki przez calutki dzionek. Odkrywam w sobie umiejętności których dotychczas nie mialam 8) Z garażu wyprowadziłam mężowi wygodny regał :oops: , tu go przycięłam tam nawierciłam i idealnie zmieścił się za drzwiami w gospodarczym, stara listwa ...